GT 730'lu sistem nasıl?

Açtınmı kutusunu diye sorucamda CS bile girmişsin kötü bir haberim var %99, 99 olasılıkla o iade kabul olmaz kargon sana geri gelir. Bu tarz satıcılar işte sizin gibi hazır sistem almak isteyen veya PC'den pek anlamayan insanların hedefinde geçmiş olsun tekrardan bundan sonra daha dikkatli olursunuz şahsen çok üzüldüm açıkçası para kolay kazanılmıyor sonuçta hem de bu devirde. Eğer ki binde bir ihtimal o iade kabul olursa konu açın size güzel bir sistem çekelim hocam. Ama dediğim gibi sanmıyorum kabul olacağını.
Trendyoldan aldığım ürünlerin iadesinde bugüne kadar bir sorun yaşamadım eksiksiz olarak kargoyada verdim zaten 15 güne kadar iade hakkımsa var sorun çıkacağını sanmıyorum. PC toplamayı düşündüm bir şekilde kurarımda ancak hem güven hemde sistemde darboğaz gibi sorunlar olurmu diye çekindim iade olursa sizleri davet edeceğim konuya

Merhaba arkadaşlar iadem gerçekleşti

Sizden isteğim 10k ile nasıl bir sistem toplayabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Beklentim arasıra oynadığım CS2'de 100 fps alabilmek. Suan kasa dışında ekranımda yok 75hz bir monitöre ekstra bütçe ayırmayı düşünüyorum

Davet
@ÖmerKu @crybeek1 @Adahisna @ZA12AIMBOT @Hyper_6902

Son düzenleme:
Trendyoldan aldığım ürünlerin iadesinde bugüne kadar bir sorun yaşamadım eksiksiz olarak kargoyada verdim zaten 15 güne kadar iade hakkımsa var sorun çıkacağını sanmıyorum. PC toplamayı düşündüm bir şekilde kurarımda ancak hem güven hemde sistemde darboğaz gibi sorunlar olurmu diye çekindim iade olursa sizleri davet edeceğim konuya

Merhaba arkadaşlar iadem gerçekleşti

Sizden isteğim 10k ile nasıl bir sistem toplayabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Beklentim arasıra oynadığım CS2'de 100 fps alabilmek. Suan kasa dışında ekranımda yok 75hz bir monitöre ekstra bütçe ayırmayı düşünüyorum

Davet
@ÖmerKu @crybeek1 @Adahisna @ZA12AIMBOT @Hyper_6902
Arkadaşlar daha iyi bilirler ama bu tarz bir şey bulursanız iyi olur.

Bunları el ile toplarsanız tek tek daha uyguna getirebilirsiniz veya yeni konu açarak daha fazla sistem tavsiyesi verenlere de ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar daha iyi bilirler ama bu tarz bir şey bulursanız iyi olur.

Bunları el ile toplarsanız tek tek daha uyguna getirebilirsiniz veya yeni konu açarak daha fazla sistem tavsiyesi verenlere de ulaşabilirsiniz.
Öneriniz için teşekkür ederim.Yeni konu açmaya çalıştım sistem toplama hakkında son bir ay içinde çok fazla konu açtığım konusunda uyarıldım bir gün yasaklandım. Halbuki son bir senede açtığım tek konu bu

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayardan pek anlamam böyle bir sistem aldım ancak ekran kartı kötü sizce iademi etmeliyim yoksa ekran kartı alsam yeterli olur mu?

Sistem bu ve 9600 TL ödedim.

CS:GO2 denemesinde 40 FPS anca veriyor ki ara sıra oynuyorum. Oyun bilgisayarı olarak da almadım.
Oyuna girdiğimde ekran kartı güncel değil diyor NVIDIA sitesinden driverı indirip kurduğumda ise Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil diyor.
Hocam verebildiğin ilk an iade ver çünkü bu sistem tam anlamıyla çöp, 2. el sistemlere bakman daha da uygun olacaktır

Yeni konular

Geri
Yukarı