GT 730M GameLoop PUBG oynanır mı?

Xayahh

Centipat
Daha fazla  
Selam, i5-3470,3.20 GHz, NVIDIA GT 730M sistemde GameLoop PUBG oynanır mı, oynansa da kasarsa nasıl bir ayar yapılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyun daha ilk çıktığında çok benzer bir sistem ile oynuyordum FPS Boost (cpucores maximize your FPS) programı ile beraber, pek akıcı değildi tabii ama oyun optimizasyon olarak daha iyidir diye düşünüyorum en düşük ayarlarda deneyebilirsin oynamayı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemciniz aynı değil ama en fazla 5-7 FPS fark olur. Videoda ki arkadaş dengeli ayarında oynuyor ve 1080p çözünürlükte. Ek olarak arkadaş 60 FPS'e sınırlamış eğer siz 90 FPS seçeneğini seçerseniz daha yüksek FPS alırsınız.

Hocam deneyin bence daha iyi olur. Çok zor bir şey değil zaten kurup kaç FPS aldığınıza bakmak. Rahat oynayabilirsiniz bence ama en düşük ayarlara almayı unutmayın çünkü en başta kurulum yaparken size hangi grafik paketini kurmak istediğinizi soruyor bu yüzden kurulum yapıyorken hep kurulum yerine bakmalısınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemciniz aynı değil ama en fazla 5-7 FPS fark olur. Videoda ki arkadaş dengeli ayarında oynuyor ve 1080p çözünürlükte. Ek olarak arkadaş 60 FPS'e sınırlamış eğer siz 90 FPS seçeneğini seçerseniz daha yüksek FPS alırsınız.
En fazla 5-7 fps mi? Dostum o videoda ki ekran kartı normal gt 730 bu arkadaşta mobil hâli var yani çok çok düşük performans verir.

Geri
Yukarı