GT 740M ile Battlefield 1 oynanır mı?

Battlefield 3 de bile 720p de zorlana zorlana 35 fps veren kart nasıl Battlefield 1 i oyatsın. Ben de ağlıyorum aklıma geldikçe.
Yalnız hacım sen çok yalnış gelmişsin o kart medium-high ayarlarda battlefield 4 ü 60 fps de çalıştırıyor haberin olsun sen bir de 3 demişin çok güldüm sabah sabah :LOL::LOL::LOL:

Çözünürlük 1366x768 ayrıca bir ürünü kullanmadan yorum yapman çok yersiz aynı kart medium low ayarlarda stabil 30 fpsde the division kaldırıyor haberin olsun he bu arada ondada çözünürlük 1366x768

Ben
UOTE="HighMetalist, post: 1991290, member: 33609"]Çözünürlük 1366x768 ayrıca bir ürünü kullanmadan yorum yapman çok yersiz aynı kart medium low ayarlarda stabil 30 fpsde the division kaldırıyor haberin olsun he bu arada ondada çözünürlük 1366x768[/QUOTE]
Ben bu kartın 3 yıldır kullanıcısıyım. Denemediğim oyun da kalmadı. Bu dediğin fps yi vermesine imkan bile yok. Far Cry 4, Beattlefield 3, Max Payne 3 gibi oyunlarda denedim bu kartı ve 720p de 30 fps civarında oynattı tamamı 1080 p ye çıkamadı bile. Eğer dediğin gibi o fps i aldıysan helal olsun uzun süre kullan o kartı sen ama saçma yorumlarını kes Beattlefield 4 o çözünürlükte o fps i vermez. Eğer verdiğini iddia ediyorsan çek bi videosunu göster inanalım

Çözünürlük 1366x768 ayrıca bir ürünü kullanmadan yorum yapman çok yersiz aynı kart medium low ayarlarda stabil 30 fpsde the division kaldırıyor haberin olsun he bu arada ondada çözünürlük 1366x768

Al git bu videoyu izle de gör bakalım 60 fps veriyor dediğin beattlefield 4 kaç fps veriyor 720p de
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

sadece kendi çektiğim videoyu buraya bırakıyorum iyi geceler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı