GT 750M 43 Kod hatası

CyPledz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Bir Asus laptoba sahibim. Dün nVidia GeForce Experience adlı programdan yeni gelen sürücüyü güncelliyordum sonra restart atmamı istedi restart attıktan sonra bilgisayar açıldıgında oyunlara girdigimde düşük FPS alıyordum. Aygıt yöneticisine girdigimde ise ekran kartımın üzerinde ünlem işareti gördüm 43 kod hatalı. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıtı devre dışı bırakıp tekrar devreye sokar mısınız?
Aygıtı devre dışı bırakıp geri devreye soktum.Ekran siyahlaştı.10 dakika bekledikten sonra bilgisayarı kapatıp açtıgımda aynı sorun vardı.Dün eve geldigimde bilgisayarı açtım ve gördüm ki sorun düzelmiş.Nasıl düzeldi anlamadım fakat umarım bir daha olmaz :D

Malesef aynı sorun yeniden başladı.Yardımcı olabilicek var mı ?

Cihazı servise yollayın.
Dün driverleri ddu ile silip yeniden yükledim.İlk başta sorun düzeldi.Sonra bir res atiyim dedim yine sorun başladı.Ardından aygıt yöneticisine geldim.Ekran kartıma sağ tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir dedim.Sorun düzeldi fakat yine aynı sorunlar çıkabilir çıkarsa dediğinizi yapacağım

Dün driverleri ddu ile silip yeniden yükledim.İlk başta sorun düzeldi.Sonra bir res atiyim dedim yine sorun başladı.Ardından aygıt yöneticisine geldim.Ekran kartıma sağ tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir dedim.Sorun düzeldi fakat yine aynı sorunlar çıkabilir çıkarsa dediğinizi yapacağım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı