Çözüldü GT 820M 391.35 Sürücüsü Nereden İndirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
GT 820M ile Geforce 820m arasında bir fark var mı? ben geforce 820m de son sürümü yüklemeye çalıştığımda uyumlu grafik kartı bulunamadı hatası alıyorum. Son verdiğim sürümü deneyeceğim.

GT 820M ile Geforce 820m arasında bir fark var mı? ben geforce 820m de son sürümü yüklemeye çalıştığımda uyumlu grafik kartı bulunamadı hatası alıyorum. Son verdiğim sürümü deneyeceğim.
Fermi mimarisine sahip bir kart kullanıyorsunuz muhtemelen, 391.35 kurmanız gerekiyor.

GT 820M ile GeForce 820M arasında bir fark var mı? Ben GeForce 820M de son sürümü yüklemeye çalıştığımda uyumlu grafik kartı bulunamadı hatası alıyorum. Son verdiğim sürümü deneyeceğim.

Çekirdek freansları farklı. GT 820M 775 MHz, 820M 625 MHz ve 820M = GeForce GT 610M ve GT720M'e eşit yani 820M, GT 820M'den biraz daha düşük ama bir önemi yok çünkü Fermi mimarili oldukları ve yaşlandıkları için artık NVIDIA desteği almıyorlar.

GT 820M ekran kartım var ve en son desteklediği sürücü bu imiş fakat bu sürücüyü bulamıyorum. Ne yapmam gerekir?
Direkt olarak internete yazdığımda şunu buluyorum ama sistemimle uyumlu mudur? NVIDIA DRIVERS GeForce Game Ready Driver WHQL

Halen merak edenler ya da üstü olup güncellemek isteyenler için yazıyorum: Windows'da 390 veya 391 var. Onun dışında Linux için 430.40 sürümü mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı