Çözüldü GT 820M Fermi driver yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yuspedile

Kilopat
Makaleler
2
İyi forumlar, elimde ASUS X554ld modelli bir laptop var ve NVIDIA sürücüleri bana sorun çıkartıyor.

NVIDIA'nın sitesindeki 425. sürümü hiçbir şekilde kuramıyorum zaten çoğu kullanıcı da bu sorundan müzdarip. Neyseki 391.35 sürümü var. Daha önce bu tür sorun yaşayan ekran kartlarına -GT 730- falan yüklemeyi başarılı bir şekilde yapmıştım fakat bu laptopta doğru düzgün bir şekilde yükleyemedim. Snappy sayesinde kurmayı başardım fakat bu sefer de NVIDIA Denetim Masası gelmedi. Windows Update ile kurulum sağladığımda 388. sürümü kuruyor. Bu laptopa doğru düzgün bir şekilde 391.35 sürümünün doğrusunu nereden indirebilir ve kurabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şöyle çözdüm, öncelikle Windows Update'den 388. sürümü kurdurdum. Üzerine de Snappy Driver'dan 391.35. sürümü kurdum. Sorunsuz bir şekilde halloldu.
Şöyle çözdüm, öncelikle Windows Update'den 388. sürümü kurdurdum. Üzerine de Snappy Driver'dan 391.35. sürümü kurdum. Sorunsuz bir şekilde halloldu.

Çözüm

Geri
Yukarı