820M NVIDIA Driver güncellemesi

fatih3456634

Femtopat
Özellikleri belirttim resimlerde. Ekran kartı güncel degil. Yeni çıkanı güncellemeyi nasıl indirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    176,7 KB · Görüntüleme: 97
  • Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    178,5 KB · Görüntüleme: 86
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    178,9 KB · Görüntüleme: 100
Temiz kurulum için DDU ile mevcut sürücüleri kaldır.

NVIDIA sürücüsü:

Intel sürücüsü:

Temiz kurulum için DDU ile mevcut sürücüleri kaldır.

NVIDIA sürücüsü:

Intel sürücüsü:

Bunu ben de indirdim abi. NVIDIA verdigin link ama uyumlu degil diyor.

Özellikleri belirttim resimlerde. Ekran kartı güncel degil. Yeni çıkanı güncellemeyi nasıl indirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bende 820M kullanıyorum bizim için son sürüm 391.35 hocam NVIDIA bizim kartlara destegi kesti 400. ile başlıyan sürümleri kurarken hata verecektir İnternet'te 391.35 sürümünü indirip kurunuz ben yaklaşık 1 yıldır bu sürümde kullanıyorum herhangi bir sorun yok kartın limitleri belli zaten.

NVIDIA 800 serisine desteği kesmedi. Fermi mimarisi kartlara desteği kesti. Sizin kart Fermi'yse 391.35 üstü yükleyememeniz normal.

Abi Intel'i son sürümünü yaptım işte bunu yapamıyorum. Oyunlarda kasma bunla kaynaklı olabilir mi?

GPU-Z ekran görüntüsü atın. Fermi mimarisinden büyük ihtimalle kartınız. Emin olduktan sonra uygun sürücüyü atacağım. Yukarıda verdiğim rehberle mevcut sürücüyü kaldırıp onu kuracaksınız.

Ben farklı bir şey söylemedim ki :)

Sizin dediğinize göre 820M kartlarına 391 üstü sürücü kurulmuyor. Sadece Fermi kartlara kurulmuyor.

@fatih3456634 CPU-Z mi dedim? GPU-Z ile ekran görüntüsü alıp atın.

Geri
Yukarı