GT 820M sistem ETS 2'de düşük FPS

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar laptop kullanıyorum. 1 sene önce ETS 2 aldım ve bayağıdır oynuyorum. 3 sene öncesinde korsan ETS 2 oynuyordum ve orada akıcı bir şekilde FPS düşmeden 40 FPS alıyordum ama şu an oyunda FPS 25 civarı alıyorum.
Kullandığım ayarlar bu:

20201218191152_1.jpg

20201218191215_1.jpg

Oyunda önceden sağ aynayı açık kullanıyordum. Az önce sağ aynayı kapatıpta oynamayı denedim ve 25 FPS alırken sağ aynayı kapatınca 27-33 FPS almaya başladım. Oyun öncekinden daha akıcı gelmeye başladı. GeForce Now kullandıyordum bir ara ama internetim 12 Mbps olduğu için sürekli drop oluyordu ve pingden dolayı oynayamıyordum. Sizce oyunda ölçeklemeyi düşürmeden FPS arttırma yolu var mı?

Sistem:
4 GB RAM.
GT 820M 2 GB.
i3 4005U 1.70 GHz.

Arkadaşlar laptop kullanıyorum. 1 sene önce ETS 2 aldım ve bayağıdır oynuyorum. 3 sene öncesinde korsan ETS 2 oynuyordum ve orada akıcı bir şekilde FPS düşmeden 40 FPS alıyordum ama şu an oyunda FPS 25 civarı alıyorum.
Kullandığım ayarlar bu:

Eki Görüntüle 788499

Eki Görüntüle 788500

Oyunda önceden sağ aynayı açık kullanıyordum. Az önce sağ aynayı kapatıpta oynamayı denedim ve 25 FPS alırken sağ aynayı kapatınca 27-33 FPS almaya başladım. Oyun öncekinden daha akıcı gelmeye başladı. GeForce Now kullandıyordum bir ara ama internetim 12 Mbps olduğu için sürekli drop oluyordu ve pingden dolayı oynayamıyordum. Sizce oyunda ölçeklemeyi düşürmeden FPS arttırma yolu var mı?

Sistem:
4 GB RAM.
GT 820M 2 GB.
i3 4005U 1.70 GHz.
Hocam bende Düşük ve orta ayarlar farketmiyor. Yani aynı FPS'yi alıyorum, yaklaşık 25 FPS:
Siz de deneyin bence, en azından güzel görünsün.

Hocam bende düşük ve orta ayarlar fark etmiyor. Yani aynı FPS'yi alıyorum, yaklaşık 25 FPS:
Siz de deneyin bence, en azından güzel görünsün.

Hocam teşekkürler. Sizin açtığınız konudaki ayarları yaptım ama 15 FPS alıyordum. Sizin ayarları yapınca oyunun rengi daha iyi oldu ama 15 FPS olduğu için akıcı değildi. Ben ayarları gene en düşük yaptım sadece HDR'ye tik attım ve oyuna girdiğimde renkler daha canlı oldu ve sanki doku kalitesini arttırmış gibi oyun güzelleşti. Artık böyle kullanıyorum FPS'ye çok fark olmadı. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı