GT 840 GTA 5 Performansı

Hazar Kaygusuz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bir notebook alacağım.
Özellikleri:

• i7 işlemci
  • 8 GB RAM
  • GT 840M ekran kartı

Markası Casper. Hangi oyunları açar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper ve oyun? Bütçenizi belirtin.

Benim laptopum da Casper. Araç kullanırken kasıyor, hatta aşırı kastığı yerler yüzünden oynanmaz hale geliyor.
  • i5 işlemci
  • 4 GB RAM
  • GT 840M ekran kartı
    O nasıl oynatır bilemiyorum. Genede ekran kartı modeli daha yüksek bir laptop bakmanı tavsiye ederim pişman olmazsın. :)

Öncelikle Casper kesinlikle önermiyoruz. Almayın, aldırtmayın pişman olursunuz. Asus x550jk modeli çok daha iyi bu laptoptan, ona bir bakın.
Ayrıca @criticalll yanlış bilgilendirme yapmayın, bilmiyorsanız yazmayın. Bu kart mı GTA 5'i yüksek ayarlarda rahatça oynatabilecek?

1. Casper almayın.
2. Oyun için masaüstü sistem toplayın.
Masaüstü sistemi erteleyeceğim, masaüstü sistemi daha sonra toplayacağım. Belki değiştirebilirim. Yazın alacağım için kesin bir şey söyleyemem fakat aklımda bu var.

Casper almayın. Hele ki 2200-2300 lira gibi bir parayı hiç vermeyin Casper'a.
www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® ABRA A5 V1.1.3 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

O fiyata en iyi bunu alırsınız. Ekran kartı çok iyi. X550JK'dan da kat ve kat üstün.
Monster'ın gücünü biliyorum fakat ben hangi oyunları açar demiştim. Ama önerin için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı