GT 840M 355.98 Güncelleme Sorunu

xposedxx

Hectopat
Ekran kartım Nvidia GeForce 840m 2GB ve bir güncelleme var kurulmuyor. Her indirmeye çalışsam donuyor kapanıyor, aygıt yöneticisinden geri döndüm yine denedim olmadı, Windows updateleri yaptım yine olmuyor.

Ekran Görüntüsü (25).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Manuel kurudum oldu. IObit ürünlerini niye kaldıracağım?
IObit hırsız bir firmadır. 2009 yılında mahkemelik olmuştur.
Advanced System Care kaş yapayım derken göz çıkartır. Bir kaç tarama yaptıktan sonra Windows dosyalarını bozar. Garip sorunlar ortaya çıkar. (Windows 8.1'de metro uygulamalarının açılmaması gibi..)

IObit hırsız bir firmadır. 2009 yılında mahkemelik olmuştur.
Advanced System Care kaş yapayım derken göz çıkartır. Bir kaç tarama yaptıktan sonra Windows dosyalarını bozar. Garip sorunlar ortaya çıkar. (Windows 8.1'de metro uygulamalarının açılmaması gibi..)
DriverBooster nasıl?

DriverBooster nasıl?
Diyorum ki; hiç bir IObit ürününü kullanma. Hepsi birbirinden gereksiz. Yok neymiş ''Program Devre Dışı Bırakıcı'' yok neymiş ''Driver Booster'' yok neymiş ''Game Booster''mış. Hepsi birbirinden gereksiz. Zaten Driver'ları Windows yüklüyor. Yükleyememişse kendin gidip yükleyebilirsin. Eğer Driver'ı bulamaz isen yeni konu açarsın ''Aygıt Sürücüleri'' bölümüne (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı