Çözüldü GT 840M Kod 43 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilkeryilmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
NVIDIA GeForce GT 840M Windows 7 64 Bit sürcüsünü yükledim ancak aygıt yöneticisinden aygıtın çalışmadığı hakkında bir bilgi aldım. Bu sorunu çözmek için RegistryRecycler programını kullandım ancak o da işe yaramadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

840mhata.png

aygıt.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal Microsoft sitesinden destek alabilirsiniz.

Belirtilen adımları deniyorum şu anda, dönüş yapacağım.
Orijinal Microsoft sitesinden destek alabilirsiniz.

Sorun düzelmedi, Windows 10'da sorunsuz kullandığım ekran kartımın şimdi sorun çıkarması çok can sıkıcı.
Ekran kartında sorun olmadığına eminim, daha önce Windows 10 ve Windows 7'de kullandım. Nasıl bir çözüm oluşturabiliriz?
Sabahtan beri perişan oldum, yok mu bunun çözümü? Ne denediysem olmadı.

Son düzenleme:
Şimdiye dek 2 farklı sürücü denedim, hiç biri fayda etmedi.
Bu şekilde çözmüstüm sorunu atıyorum bundan 1 seneki önce sürücüde olabilir 6 ay önce ki şansınıza kalmış bu durum fiziksel bir sorunu yok ise bu şekilde çözmüştüm ama kod 43 hatalarının bir çoğu fiziksel bir servise götürüp soğuk lehime düşüp düşmediğini öğrenseniz iyi olur

Bu şekilde çözmüstüm sorunu atıyorum bundan 1 seneki önce sürücüde olabilir 6 ay önce ki şansınıza kalmış bu durum fiziksel bir sorunu yok ise bu şekilde çözmüştüm ama kod 43 hatalarının bir çoğu fiziksel bir servise götürüp soğuk lehime düşüp düşmediğini öğrenseniz iyi olur
İki gün önce Windows 10 kullanırken hiçbir sorun yoktu, sorun Windows 7'ye geçtiğim andan itibaren başladı. Yani fiziksel hasar durumu kesinlikle yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı