GT 840M ve i5 4210 %100 CPU Kullanımı

xmartogo

Hectopat
Öncelikle iyi günler dilerim. Dün gece bilgisayarıma format atma gereği hissettim ve Windows 10'a geçtim. Önceden sorunsuz 8.1 kullanıyordum. 10'a geçtim, Driver'lerı kurdum, güncellemeleri yaptıktan sonra bilgisayarı doğal olarak yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra ilk işim görev yöneticisine girmek oldu. Girdiğim zaman şöyle bir ekranla karşılaşıyorum ve bilgisayar donuyor.

Windows 10 Single laungue a geçtim.
Windows 8.1 Pro kullanıyordum.
4 GB DDR 3 RAM.
2 GB NVIDIA gefore GT840M ekran kartı.
500 GB HDD.
Intel i5 4210 2.60 Turbo ile 3.20.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi günler dilerim. Dün gece bilgisayarıma format atma gereği hissettim ve Windows 10'a geçtim. Önceden sorunsuz 8.1 kullanıyordum. 10'a geçtim, Driver'lerı kurdum, güncellemeleri yaptıktan sonra bilgisayarı doğal olarak yeniden başlattım. Yeniden başlattıktan sonra ilk işim görev yöneticisine girmek oldu. Girdiğim zaman şöyle bir ekranla karşılaşıyorum ve bilgisayar donuyor.

Windows 10 Single laungue a geçtim.
Windows 8.1 Pro kullanıyordum.
4 GB DDR 3 RAM.
2 GB NVIDIA gefore GT840M ekran kartı.
500 GB HDD.
Intel i5 4210 2.60 Turbo ile 3.20.
Driverleri kendiniz mi kurdunuz yoksa üçüncü parti ek bir yazılım kullandınız mı?

Driver'leri kendiniz mi kurdunuz yoksa üçüncü parti ek bir yazılım kullandınız mı?

Driver'lar NVIDIA sitesinden aygıt yöneticisinden kontrol ettiğimde ünlem çıktığını gördüm kod 43 hatası statik elektrik alma işlemini yaptım Driver'lerı sildim aygıtı kaldırdım Driver'i tekrar kurarken hoop bir anda yine dondu.
Driver'lar NVIDIA sitesinden aygıt yöneticisinden kontrol ettiğimde ünlem çıktığını gördüm kod 43 hatası statik elektrik alma işlemini yaptım Driver'lerı sildim aygıtı kaldırdım Driver'i tekrar kurarken hoop bir anda yine dondu.
Aygıt yöneticisinden gt840m devre dışı bırakıp açtığımda sorun kalkıyor ortalama 2 3 dk sonra tekrardan başlıyor

Geri
Yukarı