GT 920MX i5 4288u sistem ETS 2 kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba iyi günler.
Steam'da hazır yaz indirimleri varken ETS 2 aldım. Ancak sistemimin kaç FPS vereceğini kestiremiyorum. Paramında boşa gitmesini istemiyorum çünkü o multi hissini tatmak istiyorum. Sistem özelliklerim ise şu şekilde;
920MX ekran kartı.
i5 4288u işlemci.
4 GB 1666MHz RAM.
Windows 10 Home 64 Bit.
1 TB HDD.
Özellikleri bu şekilde. Sizce kaç FPS alırım? Orta ayarlarda oynasam yeter bana.
Şimdiden teşekkürler.

Selam dostum, kartın şu an içinde bulunduğumuz yıl için konuşacak olursak gerçekten berbat bir kart. Bahsettiğin oyun 2012 oyunu olarak gözüküyor, yanlışım varsa düzeltebilirsin. Orta ayarlardan bahsetmişsin, yetecektir diye düşünüyorum. Yüksek ayarlarda kasacaktır, orta ayarlarda yetecektir. Bahsedilen kart en düşük ayarlarda GTA V gibi bir oyunda gayet akıcı oynatıyor ama en düşük ayarlara düşürmek şart. Biraz maddi durumunuz varsa yeni nesil bir notebook almayı deneyebilirsiniz. RTX 3050 kart bazında fena değil gibi, biraz daha aşağıda bulunan GTX 1650 Ti de iş görür alacağınız notebook için.

ortadan biraz daha düşük ayarlarda, single player'de 40 fps üstü verir diye tahmin ediyorum. Multiplayer'de şehir içi kasabilir ama emin ol herkesin kasıyordur bence o kalabalıkta

Selam dostum, kartın şu an içinde bulunduğumuz yıl için konuşacak olursak gerçekten berbat bir kart. Bahsettiğin oyun 2012 oyunu olarak gözüküyor, yanlışım varsa düzeltebilirsin. Orta ayarlardan bahsetmişsin, yetecektir diye düşünüyorum. Yüksek ayarlarda kasacaktır, orta ayarlarda yetecektir. Bahsedilen kart en düşük ayarlarda GTA V gibi bir oyunda gayet akıcı oynatıyor ama en düşük ayarlara düşürmek şart. Biraz maddi durumunuz varsa yeni nesil bir notebook almayı deneyebilirsiniz. RTX 3050 kart bazında fena değil gibi, biraz daha aşağıda bulunan GTX 1650 Ti de iş görür alacağınız notebook için.

Ağustos sonu masaüstüne geçeceğim inşallah ama fiyatlar beni çok zora soktuğundan hiç hevesim kalmıyor. Ki kendi çapımda kodlama öğreniyorum orada da kasma yapınca illallah ettiriyor. Çok güzel yorumun için minnettarım.
Ortadan biraz daha düşük ayarlarda, Single Player'de 40 FPS üstü verir diye tahmin ediyorum. Multiplayer'de şehir içi kasabilir ama emin ol herkesin kasıyordur bence o kalabalıkta.

Teşekkür ederim. Pastel gibi olmasın grafikler bana kâfi. Donmasın akıcı olsun yeter.

Teşekkür ederim. Pastel gibi olmasın grafikler bana kâfi. Donmasın akıcı olsun yeter.
İşlemcin U serisi. Yani günlük kullanım ve az tüketim gibi özellikleri var. Benimki de U serisi. Hemen ısınabiliyor. Dikkat et sıcaklıklarına. Rica ederim bu arada ETS2 tatlı oyun ben de indirime girdiği an almıştım.

İşlemcin u serisi. Yani günlük kullanım ve az tüketim gibi özellikleri var. Benimki de u serisi. Hemen ısınabiliyor. Dikkat et sıcaklıklarına. Rica ederim bu arada ETS 2 tatlı oyun ben de indirime girdiği an almıştım.

Hocam indi oyunum. Orta ayarlarda 50-60FPS oynuyorum ancak klavyem bozulduğundan laptop klavyesi ile oynadığımdan aşırı yanıyor gibi oluyor.
Yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı