GT I9060I ROM uymuyor

Bir de bunu dene:
Öncelikle yedeğini almışsındır umarım. Kurmadan önce wipe kısmından USB, OTG ve SD kart harici hepsini tikleyip wipe yap. Ardından SD karta attığın bu ROM'u install bölümünden seçip kurulumu yap.

Deniyorum attıgınızı almadım olur dedim uymadı maalesef. Bir de acaba Odin kac ile yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kullanabilirsin:
Ama tavsiyem TWRP kurup Custom ROM atmanız. Bu tarz eski telefonları haya döndürmenin tek yolu bu. Üsttekini deneyin. Olmazsa Custom ROM'a geçeriz.

Tamamdır hemen deniyorum bunu olmadı Custom ROM atarım.

Bunu kullanabilirsin:
Ama tavsiyem TWRP kurup Custom ROM atmanız. Bu tarz eski telefonları haya döndürmenin tek yolu bu. Üsttekini deneyin. Olmazsa Custom ROM'a geçeriz.

Bir de uymadı fail verdi.

3333.PNG

Tamamdır hemen deniyorum bunu olmadı Custom ROM atarım.

Bir de uymadı fail verdi.

Eki Görüntüle 1017004
Telefonu Download Mod'a alıp bu dosya içerisindeki recovery.tar.md5 dosyasını AP bölümünden yazdır:
Telefonu Recovery Mod'da aç. Sana vermiş olduğum bu linki indirmen ve SD karta atmış olman lazım önceden:
Recovery üzerinden Wipe kısmında USB, OTG ve SD kart harici hepsini tikleyip Wipe yap. İnstall bölümünden SD kartının içindeki .zip ROM dosyasını yazdır. Sistemi yeniden başlat. Bu kadar. Riskli bir işlem haberin olsun. Yazdıklarımı eksiksiz yaparsan büyük ihtimal sorun olmayacaktır.

Telefonu download Mod'a alıp bu dosya içerisindeki Recovery. Tar. MD5 dosyasını ap bölümünden yazdır:
Telefonu Recovery Mod'da aç. Sana vermiş olduğum bu linki indirmen ve SD karta atmış olman lazım önceden:
Recovery üzerinden wipe kısmında USB, OTG ve SD kart harici hepsini tikleyip wipe yap. İnstall bölümünden SD kartının içindeki. ZIP ROM dosyasını yazdır. Sistemi yeniden başlat. Bu kadar. Riskli bir işlem haberin olsun. Yazdıklarımı eksiksiz yaparsan büyük ihtimal sorun olmayacaktır.

Verdigin dosya hata verdi Recovery dosyası ben mi yanlış yapıyorrum anlamış değilim.
Telefonu download Mod'a alıp bu dosya içerisindeki Recovery. Tar. MD5 dosyasını ap bölümünden yazdır:
Recovery üzerinden wipe kısmında USB, OTG ve SD kart harici hepsini tikleyip wipe yap. İnstall bölümünden SD kartının içindeki. ZIP ROM dosyasını yazdır. Sistemi yeniden başlat. Bu kadar. Riskli bir işlem haberin olsun. Yazdıklarımı eksiksiz yaparsan büyük ihtimal sorun olmayacaktır.

Hocam dedigin Custom ROM'u kurdum, fakat Play Store yok ne yapmam gerekiyor?

Geri
Yukarı