GT301 + ASUS Prime B550M-K

Daha fazla  
B550M-K anakartında Aura Sync özelliği mevcut değil. NZXT Hue tarzı bir ek kontrolcü satılmakta mı? Belirtirseniz sevinirim varsa almak istiyorum.
GT301 kasa fanlarını Aura Sync benzeri bir uygulamayla kontrol etmek istiyorum başka hangi program ile kontrol edebilirim?
ASUS TUF TF120 tarzı adreslenebilir bir fan alsam nasıl kontrol edeceğim?

En uygun çözüm bu olabilir diye düşünüyorum çünkü hem GT301'in kontrolcüsü çok güçlü değil hem de animasyonları çok kısıtlı ve kasanın önünden her defasında düğmeye basman gerekir. Ama Dark'ın kontrolcüsü kumandalı ve daha fazla modu var. Aynı zamanda fan kontrolcüsü olarak da kullanılabiliyor.

En uygun çözüm bu olabilir diye düşünüyorum çünkü hem GT301'in kontrolcüsü çok güçlü değil hem de animasyonları çok kısıtlı ve kasanın önünden her defasında düğmeye basman gerekir. Ama Dark'ın kontrolcüsü kumandalı ve daha fazla modu var. Aynı zamanda fan kontrolcüsü olarak da kullanılabiliyor.

Bu kontrolcü üzerinden yazılımla kontrol edebilir miyiz?

Bu kontrolcü üzerinden yazılımla kontrol edebilir miyiz?
Aurasync veya muadillerini destekleyen bir ana kartın olmadığı sürece kontrol etmen zor. Ancak ana kartının USB portuna bağlanan NZXT gibi kontrolcüler mevcut ama onlar hakkında sadece kendi ürünlerini mi yoksa tüm 5v 3pin ARGB cihazları mı destekliyor bilmiyorum ve hayli pahalı oluyorlar.

NZXT Hue tarzı bu tür sadece USB'den bağlanan kontrolcülerin belli bir adı var mı? Bende onlara baktım da ASUS markalı bir kontrolcü bulamadım. Kasa GT301, maalesef Anakart'da Aura desteği hiç yok.

Aurasync'in öyle müthiş bir görsel efekt seçeneği yok. Basit şeyler. Emin ol kontrolcü de hemen hemen aynı keyfi verecektir. Hem parandan çok olma hem de garanti işe yarayan bir yöntem sonuçta.

Geri
Yukarı