GT420 İçin Oyun Tavsiyesi

MainarT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sizlerden birkaç oyun tavsiyesi isteyeceğim.

Sistem özelliklerim;
  • 2 GB RAM
  • Pentium E5700 3.0 GHz işlemci
  • GT420 Ekran Kartı
Anakartın modelini bilmiyorum ;(

Öncelikle içim dışım Minecraft oldu. Biraz farklılık olsun istiyorum. Kendimde biliyorum bu sistemin çok oyun kaldırmayacağını ama önereceğiniz güzel oyun (kaldırırsa) lütfen söyleyin bıktım çünkü Minecraft'tan. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 1-2-3, Batman Arkham serisinin ilk 3 oyunu, Tomb Raider, The Amazing Spider-Man 1 ve 2, Prince of Persia, Call of Duty 4, Crysis Serisi. Şuan ki sistemimle senin sistemin nerdeyse aynı bir işlemcimiz farklı. Ben Oynayabildiğim oyunları yazdım ama hepsi en düşük ayarlarda.

Merhaba arkadaşlar. Sizlerden birkaç oyun tavsiyesi isteyeceğim.

Sistem özelliklerim;
  • 2 GB RAM
  • Pentium E5700 3.0 GHz işlemci
  • GT420 Ekran Kartı
Anakartın modelini bilmiyorum ;(

Öncelikle içim dışım Minecraft oldu. Biraz farklılık olsun istiyorum. Kendimde biliyorum bu sistemin çok oyun kaldırmayacağını ama önereceğiniz güzel oyun (kaldırırsa) lütfen söyleyin bıktım çünkü Minecraft'tan. Şimdiden teşekkürler.

Fifa, PES, Grid 1-2, Dirt 2, South Park, WRC 4, Devil May Cry, buna bezner 3-4 yıl öncenin oyunlarını düşük ve orta seviyelerde oynarsınız.

En yakın zamanda sistem alacağım zaten. Şimdilik idare etsin yeter benim için. Teşekkürler yinede. Bu tavsiyenizi düşüneceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı