GT430 bilgisayar çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor

Drange

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GT 430
Anakart
Asus M4N68T-M V2
İşlemci
Amd Phenom II X6 1055T AM3
Oyun oynarken birden bilgisayar kapandı ve tekrar açmaya çalışınca bilgisayar çalıştı ama ekrana görüntü gelmedi. VGA HDMI dönüştürücü ile denedim olmadı, BIOS'u sıfırladım olmadı, tüm bileşenleri söküp tekrar taktım olmadi, ekran kartını söküp anakartın üzerindeki VGA girişine bağladım yine olmadı.

Oyun oynarken birden bilgisayar kapandı ve tekrar açmaya çalışınca bilgisayar çalıştı ama ekrana görüntü gelmedi. VGA HDMI dönüştürücü ile denedim olmadı, BIOS'u sıfırladım olmadı, tüm bileşenleri söküp tekrar taktım olmadi, ekran kartını söküp anakartın üzerindeki VGA girişine bağladım yine olmadı.

Anakart veya RAM arızası olabilir ya da monitörün kablosu monitör olabilir.

Hocam bir RAM'i çıkarıp yerine takıp dener misiniz? Eğer yine olmazsa silgi ilke RAM ucunu hafif hafif temizleyebilirsin de.

Yeni konular

Geri
Yukarı