GT540M laptop CS:GO'da düşük FPS veriyor

himerrov

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende Intel Core i5, NVIDIA GT540M 2 GB ekran kartı var. CS:GO'da 15-20 FPS'yi geçmiyor. Nedir sebebi acaba?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 69
  • gf.gif
    gf.gif
    23,7 KB · Görüntüleme: 92
1. 540M 2 GB besleyecek bir ekran kartı değil. 2. olarak driverlarınızı güncelleyin büyük ihtimal ondan kaynaklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafik ayarlarını 4:3 e düşürün ve 800x600 yapın ayrıca Çoklu CPU kullanımı ve Doku Akışı'nı etkinleştirin diğer görüntü ayarlarını en düşüğe getirin.

Artı -1 Eksi
Dahili gt 540 m ile oyunu açmıyor varsa intel hd 3000 ekran kartı ile açıyor. Ben de de aynı ekran kartı var 50 60 arası fps alıyorum. Bir de kod 43 alıyorum driver güncelleyince sen de kod 43 hatası aldın mı? Aldıysan çözümü ne?

Dahili gt 540 m ile oyunu açmıyor varsa intel hd 3000 ekran kartı ile açıyor. Ben de de aynı ekran kartı var 50 60 arası fps alıyorum. Bir de kod 43 alıyorum driver güncelleyince sen de kod 43 hatası aldın mı? Aldıysan çözümü ne?
NVIDIA Denetim Masası ayarını oyuna girmeden önce 'Otomatik Seç' yerine 'Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemcisi' olarak değiştirirseniz, oyun NVIDIA ekran kartı ile çalışacaktır.

Geri
Yukarı