Çözüldü GT610M sistemde Valorant ani FPS düşüşleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MamiFK

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım GT610M, işlemcim i5 2450M, RAM 8 GB. Oyunda FPS'im 100 120'lerde oluyor ama ben 60'da sabit kullanıyorum. Ne hikmetse aniden 40 FPS'e düştüğü oluyor, genellikle çatışmalarda ve uzak bir yere bakarken. Windows, sürücüler her şey güncel. Bunun bir çözümü var mı? Sanırım işlemcinin gücü yetmiyor.

Bende GT 630M ve aynı işlemciden vardı ayrıca 6 GB RAM. Gayet normal, çok güçsüz iki işlemciden bahsediyoruz. Bahsettiğim bilgisayar, CS'de 480p Very Low ayarlarda bile kasıyordu sonra ısınıp kapanıyordu. :D

Ekran kartım GT610M, işlemcim i5 2450M, RAM 8 GB. Oyunda FPS'im 100 120'lerde oluyor ama ben 60'da sabit kullanıyorum. Ne hikmetse aniden 40 FPS'e düştüğü oluyor, genellikle çatışmalarda ve uzak bir yere bakarken. Windows, sürücüler her şey güncel. Bunun bir çözümü var mı? Sanırım işlemcinin gücü yetmiyor.

Selam, bu sorun bende de vardı. Düşük grafiklerde bile drop oluyordu. Ben ikili sistem kurdum sorun Windows 10 ile alakalı; Valorant, GTA gibi oyunlarda drop oluyordu sürekli. Şimdi Windows 7'de sorunsuz oynuyorum. Bir Windows 7 kurun deneyin ama işnize yararsa eski sistemler için 7 iyidir tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı