GT630 mu ? HD6570 mi ?

Archie Andrews

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu 2 kart arasında kaldım. Sizce oyun için hangisini alayım ? Bir de 300 W PSU bunlar için yeterli midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bu kartları almak istiyorsun? Bunlar eski nesil ve oyun için çok kötüler. Bende gt630 un mobili vardı yani laptop için olanı ve berbat bişeydi. Diğerini bilmiyorum.

Peki senin önerilerin nedir ? Üst düzey oyunlar oynamayacağım. Bütçem en fazla 180 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta 5 gt 630 performansina bir bak istersen;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki senin önerilerin nedir ? Üst düzey oyunlar oynamayacağım.Bütçem en fazla 180 TL.
Sadece bu iki karttan birini almaya niyetliysen GT630'u öneririm. HD6570 kullanıyordum önceden ve çok düşük bir oyun performansı sergiliyordu. Ama bu iki karttan birini değilde fikrini değiştirip başka bir kart alacaksan R7 240 öneririm.

GT 630'u kesinlikle alma bir arkadaşım aldı ve çok pişman HD 6570'e göre hem daha çok güç harcıyor ve daha az performansa sahip ben sana R7 240 almanı tavsiye ederim R7 240 30 Watt güç harcayan bir kart ayrıca yeni nesil ve HD 6570'den daha iyi bir performansa sahip. Senin güç kaynağında R7 240'ı rahat çalıştırabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı