GT630 mu, R7 240 mı ?

Hangisi ?

• Oy verenlerin toplamı
    17
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GT630'u ben 170 TL'ye aldığımda HD7790 ne kadardı merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, hiç sanmıyorum. Elimde olan ekran kartı şu an 128 TL, bakın ben Nvidia AMD'den daha iyidir vs. demiyorum. Bunların hepsi bir yana demek istediğim şey o fiyata alabileceğiniz en iyi ekran kartı GT 630'dur.

Yani bu forumda GT serisi ve hele de GT 630 neden bu kadar gömülüyor anlamış değilim. Sen 128 TL verip BF4'ü ultra da oynamayı bekleyemezsin, saçmalık olur. Fiyatına göre en iyi performans veren ürünler çoğu zaman Nvidia'dan çıkar. Demek istediğim bu. Kağıt üzerinde ne yazdığından çok kullanıcı deneyimi daha önemlidir.

120 TL verip yüksek ayarlarda oynamayı beklemezsin ama 170 TL verip ultra ayarlarda oynayabilirsin. Forumda söylenen şey bu. Paranızı sokağa atmayın, üzerine biraz daha ekleyin adam gibi bir kart alın diyorlar. 120 TL'yi gözden çıkarmış bir adam biraz daha sabredip 50 TL daha bulabilir.

Önerdiğiniz HD7790 270 TL ve hangi 170 TL kartla ultra ayarlarda oynanıyor çok merak ettim. Bence daha fazla uzatmaya gerek yok, arkadaşın konusunu katlettik. Ben paramı sokağa atıp Nvidia almaya, kullanmaya devam ederim. Siz de AMD kullanamya devam edersiniz.

Attığım linkte fiyatı açıkça yazıyordu. Okuyabilirsin.

Yazım kurallarına ve noktalamalara dikkat ediniz aksi halde böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Aklıma oku baban gibi eşşek olma lafı geldi :D

Bu arada Nvidia alanlara paranızı sokağa atıyorsunuz demedim. Nvidia AMD'den iyidir ama düşük fiyattaki kullanıcılar için AMD vazgeçilmezdir.

Yazım kurallarına ve noktalamalara dikkat ediniz aksi halde böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Aklıma oku baban gibi eşşek olma lafı geldi :D

Bu arada Nvidia alanlara paranızı sokağa atıyorsunuz demedim. Nvidia AMD'den iyidir ama düşük fiyattaki kullanıcılar için AMD vazgeçilmezdir.

Kusura bakmayın :)
Ha bu arada neden 214 TL fiyat gördüğünüzü de anladım son anda, siz 4GB'lık modelden bahsediyosunuz, ben 2GB. Neden 2GB dururken gidip 4GB'a o kadar para bayılayım? Sonuçta oyun performansını çok etkilemiyor.

Neyse dediğim gibi, ben Nvidia'dan memnunum, siz de AMD'den. O halde bir problem yok, iyi günler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı