GT630 nasıldır?

404error

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
9500GT kullanmaktayım, BF3 high ayarlarda 30 FPS alır mıyım ya da hangi ayarlarda açar?
lY13aB.png

Son düzenleyen: Moderatör:
NvidiaAsus GTX 560Tİ almiştim ben kardeşime. Full açabiliyordu, fps 40 falan verir.

Bütçen ne alcaksan bunu alma düzgün sistemini yazarmısın.

Maksimum 200 tl veririm. Sistemimin fotoğrafını koydum işte :D Eğer bu ekran kartı denildiği gibi işe yarıyorsa, bu çok uygun benim için sadece geforce 9500 ile düşük çözünürlük lowda oynamaktan baya sıkıldım.

Güç kaynağım 300 fakat değiştireceğim onu da.

Bütçeni artırıp bunu alabilirsin. Mertcan Başel arkadaşımızın incelemeleri ve oyun testlerı mevcut. Asus Hd7790 Directcu 2 Gddr5 1Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Çok pahalı ya. Sadece 200 tl var. Bu ekran kartında yorum yapacak kimse yok mu? Benim sistemime bu ekran kartını alırsam performansım ne olur? Örneğin şu an bf3 low 1024x800 aldığım fps 25-30 bu ekran kartı ile büyük bir değişim olur mu?

Bende aldım kartı ama Battlefield 3 de çoğu ayar fullde 25 fps alıyorum. Ama sen sen ol alıcaksan 200TL'ye daha iyisi olabilir onlardan al.

Yüksek ayarda değilde orta ayarda 30FPs civarında görürsün sanırım Battlefield 3'te. Aşağıdaki grafikte GT640 1280x1024 çözünürlükte ortalama 36FPS görmüş orta ayarda oynarken, sen GT630 alırsan 30FPS civarında görürsün sanırım GT630 ile orta ayarda.

Battlefield 3.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı