GT630 Pes 2013 Kasma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

popu1er

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım ve Düzenleme
Merhaba arkadaşlar. Umarım başlığı doğru kategoriye açmışımdır. Direk soruna geçmek istiyorum sorunum başlıkta belirttiğim gibi Nvidia GT630 2 GB DDR3 128 Bit ekran kartımda yaşamış olduğum oyun problemi daha önce Ati Readeon HD 4650 'de PES 2013'ü kasmadan oynarken bu ekran kartında takılma, dalgalanma gibi sorunlar yaşıyorum. Tüm driver'larım güncel durumda ve eksiksiz ama belirttiğim gibi takılma, donma, dalgalanma sorunları çok canımı sıktı sistemin diğer özellikler en azından PES 2013'ü kaldırcak durumda diğer özellikler altta belirttiğim gibidir.

Pentium(R) Duai-Core CPU E5400 @ 2.70 GHz
RAM : 4,00 GB
İşletim sistemi windows 7 Ultimate x64 Bit
Ekran kartı : Nvidia GT630 2 GB. 128. Bit.

Sorun nedir yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Evet. Olabilir. Zira GT630 PhysX'i kaldıramayacak kadar güçsüzdür. Benim kullandığım GTX770 bile PhysX açtığımda FPS değerlerimde büyük bir düşüş oluyorsa eğer GT630'un kasıp donması kadar normal bir durum yok.
Ben ilk defa Nvidia kullanıyorum ince ayarları konusunda pek bir bilgiye sahip değilim o zaman benimki CPU ayarında kalsın ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Şimdi yaptığınız ayar artık PhysX'i işlemciden kullanınca işlemcinin içindeki grafik kartından mı kullanacak ?

Şimdi yaptığınız ayar artık PhysX'i işlemciden kullanınca işlemcinin içindeki grafik kartından mı kullanacak ?
İşte onu bende bilmiyorum üsttede belirttim Nvidia hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim araştırmalarda gördüm yaptım.

Neden GT630 aldınız? Bir nedeni var mıydı? Yoksa foruma başvurmadınız mı hiç? Futbol oyunlarında belki iyi olabilir ama, kendisi bakkal (ve Casper) kartı. Bütçeniz varsa önerim ekran kartını arttırmanızdır.

Neden GT630 aldınız? Bir nedeni var mıydı? Yoksa foruma başvurmadınız mı hiç? Futbol oyunlarında belki iyi olabilir ama, kendisi bakkal (ve Casper) kartı. Bütçeniz varsa önerim ekran kartını arttırmanızdır.
Ben zaten sistemi komple değiştircem bu ekran kartı beni bir süre idare edecek neden bunu aldığıma gelince Vatan Computerdaki çalışanlar önerdi hemde özellikle.

Galiba seni bir güzel kandırmışlar. Her neyse, yanlış anlama ama GT630 berbat bir kart. Keşke ekran kartı almadan önce burada konu açsaydın.

Üzüldüm. Bir daha cevap alamazsan bana özel mesaj atarsın :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı