GT630 Pes 2013 Kasma Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

popu1er

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım ve Düzenleme
Merhaba arkadaşlar. Umarım başlığı doğru kategoriye açmışımdır. Direk soruna geçmek istiyorum sorunum başlıkta belirttiğim gibi Nvidia GT630 2 GB DDR3 128 Bit ekran kartımda yaşamış olduğum oyun problemi daha önce Ati Readeon HD 4650 'de PES 2013'ü kasmadan oynarken bu ekran kartında takılma, dalgalanma gibi sorunlar yaşıyorum. Tüm driver'larım güncel durumda ve eksiksiz ama belirttiğim gibi takılma, donma, dalgalanma sorunları çok canımı sıktı sistemin diğer özellikler en azından PES 2013'ü kaldırcak durumda diğer özellikler altta belirttiğim gibidir.

Pentium(R) Duai-Core CPU E5400 @ 2.70 GHz
RAM : 4,00 GB
İşletim sistemi windows 7 Ultimate x64 Bit
Ekran kartı : Nvidia GT630 2 GB. 128. Bit.

Sorun nedir yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Pentium E5400'de ne istiyorsunuz yahu? Gayet saglam bir islemci. Pes 2013'e rahat dayanir.
GT630 biraz eski bir kart, buyuk ihtimal ondandir, ve windows 8.1 gecin.

Ben geforce 210
2 gb ram
intel pentium 2 ghz işlemci ile en yüksekte kasmadan oynuyorum.
Termal macunu kontrol edin. Bende de bir ara kasıyordu. Kaliteli bir macun ile halloldu.

Windows 8.1'e geçmenizi öneriyorum.
Windows 8 düşündüm ancak ses'te cızırtı ve takılma gibi problem yaşıyorum.

Pentium E5400'de ne istiyorsunuz yahu? Gayet saglam bir islemci. Pes 2013'e rahat dayanir.
GT630 biraz eski bir kart, buyuk ihtimal ondandir, ve windows 8.1 gecin.
Vatan Bilgisayardaki personel aklıma girdi aksi taktirde açıkcası bende düşünmüyordum bu ekran kartını en çok giden bu, toplama bilgisayarcılar bunları kullanıyor ve iade edilmeyen tek kart diyerek aklımı çeldi açıkcası.

Ben geforce 210
2 gb ram
intel pentium 2 ghz işlemci ile en yüksekte kasmadan oynuyorum.
Termal macunu kontrol edin. Bende de bir ara kasıyordu. Kaliteli bir macun ile halloldu.
İşlemcinin termal mağcunu mu?

GT630 bilindiği üzere fazlasıyla eski bir kart, Vatandaki çalışanlardan biri bana da onu önermişti, olsun canın sağolsun. İleride bir takviye yapabilirsen en azından 450-500 liralık bir ekran kartıyla rahat edebilirsin.

Yahu adam gt630 ile batt4 oynamaya çalışmıyor. Pes 13 oynamak istiyor. GT630 pes için fazla bile.
Usta sen işlemcinin termal macununu değiştir. Varsa tozları temizle. Sonucu yaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı