GT630M sistem ile Windows 10'a geçilmeli mi?

TxFhGb

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye 🇹🇷
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Casper Excalibur G900
Meslek
Öğrenci
RAM
6GB RAM (4+2)
SSD veya HDD modeli
HDD 7200RPM
Ekran kartı
NVIDIA GT630M
İşlemci
i5-3210M
Merhaba, başlıkta gördüğünüz gibi sizce Windows 7'den, Windows 10'a geçeyim mi yoksa Windows 7'de mi kalayım? Laptop model isteyenler için: Casper A15fb.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5-3450S, GT620M, 500 HDD ve 8GB(4x2)RAM olan sistemimde Windows 10 Pro Performance Edition kullanıyorum. LoL'deki takım savaşlarında FPS değerlerim 80-100 FPS arasında ve ben W10'dan şu an memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha çok oyun oynuyorum video izliyorum ama bazı oyunlar Windows 10 istemeye başladı.
Windows 8.1 en iyi seçim olacaktır.

Daha önce 8.1 kullandım güze lbir işletim sistemi fakat ben tasarımını pek beğenmedim.
HDD kullanıyor iseniz Windows 10 geçmenizi önermiyorum. Windows 8.1 sl geçin.

7200 RPM HDD var bununla geçmeli miyim diğer donanımlar gayet iyi ben sadece HDD kaldım.

Ben daha çok oyun oynuyorum video izliyorum ama bazı oyunlar Windows 10 istemeye başladı.

Daha önce 8.1 kullandım güze lbir işletim sistemi fakat ben tasarımını pek beğenmedim.

7200 RPM HDD var bununla geçmeli miyim diğer donanımlar gayet iyi ben sadece HDD kaldım.

Hocam ne tasarımı Allah aşkına burada amacımız en iyi performansı alıp stabil bir şekil de çalışması hem gayet sade ve şık bir tasarımı var 8.1 neresini beğenmediniz?

Hocam ne tasarımı Allah aşkına burada amacımız en iyi performansı alıp stabil bir şekil de çalışması hem gayet sade ve şık bir tasarımı var 8.1 neresini beğenmediniz?

Şaka şaka sadece Windows 8.1 bazı programların desteği yok.

Geri
Yukarı