Windows 7'den Windows 10'a Geçilmeli mi?

Pdsuuu

Hectopat
Ben Windows 7'den Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce bu mantıklı mı? Eğer mantıklıysa bilgisayarımdaki şeyleri silmeden yükleyebilir miyim?

Eskiden olsa geçme derdim ama artık windows 10'a geç çünkü microsoft artık windows 7'ye güncelleme getirmeyecek ve yeni çıkan oyun program gibi şeyler yüklenemeyecek diye duymuştum

Geçmelisin.
Performans olsun dizayn olsun,Destekler olsun,DirectX sürümü olsun hepsi artı Windows 10 için.
Eskiden olsa geçme derdim ama artık windows 10'a geç çünkü microsoft artık windows 7'ye güncelleme getirmeyecek ve yeni çıkan oyun program gibi şeyler yüklenemeyecek diye duymuştum
Yanlış duymuşsunuz Yeni Programlar yüklenebilecek lakin performans farkı olacak arada.

mesaj yazamadım kusura bakmayın özelliklerim bunlar

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,3 KB · Görüntüleme: 97
  • ekran.PNG
    ekran.PNG
    3 KB · Görüntüleme: 91
  • ram.PNG
    ram.PNG
    2 KB · Görüntüleme: 96
Benim gibi güncellemeleri kapalı kullanıyorsan ki ben PC'yi aldığımdan beri güncelleme yapmadım, geçme. Ama güncel bir bilgisayar istiyorsan geç.

1 Hafta öncesine kadar kadar Windows 7 kullanıyordum.
Daha öncesinde bir kaç kez Windows 10'u deneme maceram olmuştu fakat ısınamadığım için Windows 7'ye geri dönmüştüm.
14 Ocak 2020'de hiç bir güvenlik güncellemesi almayacağından dolayı Windows 10'a kalıcı olarak geçtim ve ilk geçtiğim sürüm ile şuan ki sürüm arasında dağlar kadar fark var, daha akıcı ve daha oturaklı bir sistem haline gelmiş.
Bilgisayarım 2009'a ait bu arada :)

Özet olarak, geçmeni kesinlikle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı