GT730 sistem kaç TL eder?

Aynı sistem 1000TL'ye bile toplanır 2.el de 2-3 bin diyenler ya piyasayı bilmiyor sallıyor ya da kazıklanmaya meraklı arkadaşlar.

1800 çıkarın pazarlık olur ile uygun fiyata düşürürsünüz.
Elinizdeki parçalar cidden ucuz ve eskiler ekonomi o kadar da ölmedi.
Ama birilerini tokatlıyacaksanız bilgisiz babalara 3000'e yollayabilirsiniz.

GT 730 2 GB sadece 865 TL anakartı SSD'si HDD'si var PSU'su var siz ekran kartıyla işlemciyi satıp geri kalanları bedavamı vermeye çalışıyorsunuz

Aynen, zaten insanlar da GT730'a 800TL vermek için sıraya girmişti. Bilip bilmeden yorum yaparsanız böyle oluyor işte... GT730'a taş çatlasın 300TL'den fazla verirlerse öp başına koy. 2008'den kalma sistemin parçalarına kim 1500'den fazla verir? 1500 TL bile fazla, tek tek satarsa o sayıya ulaşabilir ancak.

Aynen, zaten insanlar da GT730'a 800TL vermek için sıraya girmişti. Bilip bilmeden yorum yaparsanız böyle oluyor işte... GT730'a taş çatlasın 300TL'den fazla verirlerse öp başına koy. 2008'den kalma sistemin parçalarına kim 1500'den fazla verir? 1500 TL bile fazla, tek tek satarsa o sayıya ulaşabilir ancak.

RTX 3060'a 7K verdim ben ihtiyacı olan verir RX570'li sistemleri 10kya ilana koyuyorlar senin yeni piyasadan haberin yok geçmişte takılı kalmışsın ihtiyacı olan paşa paşa alır veya bilgisi olmayan yakın zamanda sistem parçası almadıysan konuşma

RTX 3060'a 7K verdim ben ihtiyacı olan verir RX570'li sistemleri 10kya ilana koyuyorlar senin yeni piyasadan haberin yok geçmişte takılı kalmışsın ihtiyacı olan paşa paşa alır veya bilgisi olmayan yakın zamanda sistem parçası almadıysan konuşma

Dostum ben zaten LGA775 sistemlerle uğraşıyorum; piyasasına hakimim, merak etme sen. Zaten anca senin gibilere 2K'ya kitlerler öyle sistemleri... LGA775 sistemlerin en yukarı işlemcisinin bile gücü R3 1200'e ulaşamıyor, kim 1500TL'den hadi 1750TL'den fazlasını verir? Git üstüne azıcık daha koy sıfır APU al. Senin piyasan haberin yok, piyasayı bilmediğinden de haberin yok.

Tamam abi, sen haklısın. Kardeşim, 100 TL'ye sat sen o sistemi. Eski ya.
Dostum senin gibiler zaten kazıklana kazıklana piyasayı yükseltiyolar. Sistemdeki en pahalı parça ekran kartı bile 2.el de 250-300TL bulunuyor aynı sistemi 1.000TL gibi bi rakama bile toplanabilir. Hazır satacağı için 1500'e alıcı bulabilir daha fazlası imkansız gibi bir şey.

Dostum senin gibiler zaten kazıklana kazıklana piyasayı yükseltıyorlar. Sistemdeki en pahalı parça ekran kartı bile 2.el de 250-300TL bulunuyor aynı sistemi 1.000TL gibi bir rakama bile toplanabilir. Hazır satacağı için 1500'e alıcı bulabilir daha fazlası imkansız gibi bir şey.

Hocam ben ona cevap yazmayı bıraktım, siz de bırakın derim. Zira arkadaş malûm dayılar gibi her şeyi biliyor ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı