GT730 sistem kaç TL eder?

Pentium? Ayrıca bunu bana değil, bunları söyleyen arkadaşlara demelisin bence. Ben de şok oldum ama 1400 TL eder dediler bana. Bu sisteme 2K bile çok. Maksimum 1750 oda pazarlığa açık şekilde.

Sanırım piyasadan haberin yok. 5 senelik RX 570 ikinci elde 3000TL'ye satılıyor artık. Konudaki sistem 2000TL eder.

Sanırım piyasadan haberin yok. 5 senelik RX 570 ikinci elde 3000TL'ye satılıyor artık. Konudaki sistem 2000TL eder.

Biz hakettiği fiyatı yazmıyor muyuz? Ha hani "kazıklama keyfisi" yapıyorsak söyleyin bende bileyim. O zaman bende sistemime 3.000 lira fiyat koyayım? Bu tam bir kazıklamadır.

Arkadaşlar benim ekran kartım bu, işlemcim daha iyi işlemci. Ona bile 1400 TL dediler. Ne yaptınız 2K-3K falan?

+1 bence de.

Günümüzde 1400'e Pentium sistem bulamazsın.

Pentium g serisinden falan bahsediyorsan o daha yeni oluyor nasıl bulamıyorsun i3 kasayı HD 7850 4 GB tek RAM 500 liraya aldım piyasaya göre bayağı uygun ama dediğiniz fiyatlara kimse kasa almıyor. Sadece piyasa yükseltme amaçlı yazılmış fiyatlar al sat yapıyorum GT 730 geçen gün 200 TL'ye aldım saçma önerdiğiniz fiyatlar arkadaş gerçekten satmak istiyorsa 1000 liradan yukarı etmez bence ihtiyacı yoktur pahalıya koyar satamazsa yavaş yavaş düşürür orası ayrı mesele ama 2K falan asla etmez bu kasa.

Mesajlara bakınca resmen "OHA!" dedim ya... Arkadaşlar ne yaptınız, 3K bile diyen var? O sisteme 1500'den fazla verilmez ya... Bilgisayar bakacak adam üstüne biraz daha koysa ikinci elden 3000G APU sistem alır. Ben bile Q9650 - ASUS P5QD Turbo - 6 GB RAM - 870EVO 250GB + Seagate 500GB HDD - High Power 400W PSU'lu sistemimi satmayı düşündüğümde 1750TL'yi geçmez diyordum, siz uçmuşsunuz...

Mesajlara bakınca resmen "OHA!" dedim ya... Arkadaşlar ne yaptınız, 3K bile diyen var? O sisteme 1500'den fazla verilmez ya... Bilgisayar bakacak adam üstüne biraz daha koysa ikinci elden 3000G APU sistem alır.
Komik kıyaslar yapılmış bir de. O kadar parayı gözden çıkaran adam, GT 1030'u bile zorlar.

Bu sistem; 1500'ü, parça parça satışla falan bulur. Adamın Core 2 Duo'su vardır, Core 2 Quad'a geçmek ister, alır. Birinin anakartı bozulur, anakart alır. RAM'e ihtiyacı olan vardır, alır. GT 730 ister, alır. Toplu satabilmek için; kârcıların, fırsatçıların istediği, yok pahasına fiyatlardan ilana koymak gerekir.

Son düzenleme:
GT 730 2 GB sadece 865 TL anakartı SSD'si HDD'si var PSU'su var siz ekran kartıyla işlemciyi satıp geri kalanları bedavamı vermeye çalışıyorsunuz

Geri
Yukarı