Çözüldü GT730 sistemde görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SrNevinho

Centipat
Daha fazla  
Selam öncelikle pcmi çalıştırmaya bastığımda ekran kartından büyük bir ses geliyor ve fanı biraz dönüp duruyor ve bilgisayar çalışmıyor. Yani ana fan dönüyor ama ekran kartının fanı biraz dönip duruyor. Bilgisayardan çalışma sesi gelse de ekran yok siyah ekran. Ekran kartı GT 730.

RAM'leri çıkarıp biraz bekletip ve yerlerini değiştirerek dener misiniz?

Anlamadınız sanırım ekran kartı fanı biraz dönüp dönmeyi bırakıyor.

RAM tam oturmamış olabilir, bu nedenle ekran siyah gözükür.

Ekran kartı fanı biraz dönüp sonra dönmeyi bırakıyor ve ilk açtığımda PC'yi vınnn diye ses çıkıyor ekran kartından.

Once dedigimi yapar mısınız?
deniyorum ramlerin ikisinide çıkardım şimdi bekletiyorum bu arada birde bu sorun başladğından beri bilgisayarı başlatma tuşuna basılı tutunca normalde kapanır benim kapanmıyor

Once dedigimi yapar mısınız?
peki ekran kartının biraz dönip sonra bırakması normalmidir söyler misiniz yoksa kartla alakalı bir şeymi

anlamadınız sanırım ekran kartı fanı biraz dönüp dönmeyi bırakıyor

ekran kartı fanı biraz dönüp sonra dönmeyi bırakıyor ve ilk açtığımda pcyi vınnn diye ses çıkıyor ekran kartından
O çıkan ses muhtemelen üstündeki tozu atmak için ani yapılan dönüştür. Eğer RAM'lerin oturduğundan emin olduysaniz sorun anakartta olabilir. İlk defa mı karşılaşıyorsunuz yoksa birden mi oldu?

Geri
Yukarı