GT730 sistemi satıp RTX 4060 sistem almak için ne kadar para eklenmeli?

Benim de el vermezdi hocam.

8K TL'ye bu sistemi aldıysan sende zaten bir güzel kazıklanmışsın.

Bende maalesef kazıklandım hocam babam almıştı zamanında sürpriz yapacağım diye de. İş işten geçti.

O sisteme 8K vermek de senin suçun. Gelip foruma sorsan sana daha iyilerini toplardık.

O zaman forumla ilgili bir bilgim yoktu hocam dediğim gibi habersizce alındı zaten.

O sisteme 8K vermek de senin suçun. Gelip foruma sorsan sana daha iyilerini toplardık.

Hocam İzmir içi toplama bilgisayar yapsak 10k bütçe ile nasıl bir sistem çıkar bir öneriniz var mı?

Bende maalesef kazıklandım hocam babam almıştı zamanında sürpriz yapacağım diye de. İş işten geçti.

O zaman forumla ilgili bir bilgim yoktu hocam dediğim gibi habersizce alındı zaten.

Ahh zaten bu piyasadaki Trendyol'daki sistemlerin hepsi bu babalar yüzünden tükeniyor. Ne yapsın adamcağız? Oğlunu mutlu etmek istiyor. Neyse dostum sen ne yapıyorsan yap bütçeni belirle gel konu aç öneri yaparız 19-20k TL 4060 sistemler.

Hocam İzmir içi toplama bilgisayar yapsak 10k bütçe ile nasıl bir sistem çıkar bir öneriniz var mı?
1660s falan buluruz.

Ahh zaten bu piyasadaki Trendyol'daki sistemlerin hepsi bu babalar yüzünden tükeniyor. Ne yapsın adamcağız? Oğlunu mutlu etmek istiyor. Neyse dostum sen ne yapıyorsan yap bütçeni belirle gel konu aç öneri yaparız 19-20k TL 4060 sistemler.

Benim arkadaşın babası dün alıyordu aşırı zoruma gitti 1660 sisteme 18k verecekti kanka monitör falanda bedavaya veriyorlar dedi çocuğa 26kya her şeyi dizili 4060 sistem aldırdık. Babası ilk başta GameGaraj'a güvenmedi ama aldı en sonunda.

Tamamdır hocam teşekkürler.

1660S falan buluruz.

Tamamdır hocam 2 sistem alacağım çünkü teşekkür ederim.

• işlemci özellikleri
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 işlemci 3.20GHz işlemci hızı 3.20GHz / Turbo 3.46GHz
  • Ön bellek boyutu: 6MB.
  • Model numarası: i5-3470
  • RAM özellikleri
  • RAM bellek boyutu: 16 GB.
  • RAM tipi: DDR3.
  • Bellek hızı: 1600MHz.
  • RAM soketi: 2 adet.
  • Max RAM desteği: 16 GB.
  • ekran kartı özellikleri
  • Ekran kartı modeli: NVIDIA GeForce GT730 4 GB 128bit.
  • Chipset: NVIDIA.
  • Bellek boyutu: 4 GB.
  • Bit değeri: 128bit.
  • sabit disk
  • Dahili disk adedi: 1 adet.
  • Sabit disk kapasitesi: 512 GB SSD.
  • Disk tipi: SSD.
  • SSD disk hızı: 550/530MB/s
  • kasa özellikleri
  • Kasa tipi: ATX.
  • Kasa aydınlatması: Var.
  • Aydınlatma tipi: Şerit LED.
  • Power Supply: 350W.
  • bağlantı özellikleri
  • Anakart: H61FHL Intel H61 1600MHz DDR3 soket 1155 mATX anakart.
  • USB (adet): 6 adet.
  • Ses çıkışı: 5+1 desteği / ön ve arka panel desteği.
  • HDMI: 2 adet (1 adet anakart, 1 adet ekran kartı üzerinde)
  • VGA: 2 adet (1 adet anakart, 1 adet ekran kartı üzerinde)
  • SATA: Var.
  • DisplayPort: 1 adet.
  • PCI Express 16X: 1 adet.
  • Monitör: 24" Full HD 1080p IPS ultraslım çerçevesiz LED Curved monitör(kavisli)
2. el olarak satsam ne kadar eder ve üzerine ne kadar koysam sağlam bir kasa monitör alırım?

Çanakkaledeysen 2.700e alayım eski olanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı