GT730 sürücü

Fvrkaanyldz

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Dün GT730 satın aldım ve anakartıma taktım. Sonra sürücüsünü yüklemeyi denediğimde NVIDIA'nın bu ekran kartı için desteğini kestiğini öğrendim. 391.35 sürücüsünü indirdim. Bilgisayarım masaüstü ama bu sürüm notebook içinmiş. Bu nedenle uyum sorunu yüzünden oyun oynarken bir anda mavi ekran alıyorum ve yeniden başlatılıyor. Başka bir sürücü bulamadım. İşletim sistemim Win 10 Home Single Language 64 Bit. Sorunu çözmemde destek olabilir misiniz?

DDU ile sürücüleri kaldırıp bunu yüklemeyi dener misin?

Hocam, zamanında çok uğraşmıştım lakin 391.35 sürümünden başka sürüm kurulmuyor.

Reis bu sürümde notebook sürümü olarak geçiyor diye hatayı bundan dolayı veriyor sanıyorum. Mavi ekran vermesinin başka bir sebebi olabilir mi?
DDU ile sürücüleri kaldırıp bunu yüklemeyi dener misin?

Reis bu verdiğin sürüm son sürümü. Malesefki NVIDIA bu kartan desteğini kesmiş ve bu sürüm DDR5 versiyonu için olduğundan hata veriyor.

Reis bu sürümde notebook sürümü olarak geçiyor diye hatayı bundan dolayı veriyor sanıyorum. Mavi ekran vermesinin başka bir sebebi olabilir mi?
Hayır, o sürüm notebook sürümü olarak geçmiyor. Emin olmak için DDU ile kaldırıp bu linkten tekrar güncellemeyi sağlayın.

Mavi ekran devam ederse ayrı bir konu açınız. Şahsen ben ekran kartından mavi ekran verdiğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı