GT740 Sistem Fire & Manuare oyununu kaldırır mı?

kolozyumL

Centipat
Daha fazla  
Oyun gereksinimleri.
İşlemci: Intel i3. bellek: 4 GB RAM. Ekran kartı: VRAM 3GB. Depolama: 4 GB kullanılabilir alan.

Benim bilgisayar v
İşlemciIntel(R) Core(TM) i7 CPU 870 @ 2,93 GHz
Video kartıGeForce GT740
İşletim sistemiWindows 10
RAM4.0 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun önerilen ayarlarında 8 GB bellek ve 6 GB VRAM istiyor. Oyun ilerlemeli olduğundan süre geçtikçe ve asker sayısı arttıkça daha çok donanım gücüne ihtiyaç duyacak. Yani minimum özelliklerin her türlü üstüne çıkıyor.

Kısaca ilerledikçe 30 FPS altına düşecektir. Bu tarz oyunlar grafik seçeneklerinde kullanıcıyı korkutmamak veya tembel oldukları için sektörde ezberlenmiş bazı varsayılan önerileri kullanıyorlar. Yani Steam üzerindeki sistem gereksinim istekleri çoğu zaman uyumlu olmuyor.

Oyunun önerilen ayarlarında 8 GB bellek ve 6 GB VRAM istiyor. Oyun ilerlemeli olduğundan süre geçtikçe ve asker sayısı arttıkça daha çok donanım gücüne ihtiyaç duyacak. Yani minimum özelliklerin her türlü üstüne çıkıyor.

Kısaca ilerledikçe 30 FPS altına düşecektir. Bu tarz oyunlar grafik seçeneklerinde kullanıcıyı korkutmamak veya tembel oldukları için sektörde ezberlenmiş bazı varsayılan önerileri kullanıyorlar. Yani Steam üzerindeki sistem gereksinim istekleri çoğu zaman uyumlu olmuyor.
anladım

sistemimi acuk yeniledim bibak sanıza şimdi kaldırır mı
Oyun gereksinimleri.
İşlemci: Intel i3. bellek: 4 GB RAM. Ekran kartı: VRAM 3GB. Depolama: 4 GB kullanılabilir alan.

Benim bilgisayar v
İşlemciIntel(R) Core(TM) i7 CPU 870 @ 2,93 GHz
Video kartıNVIDIA Geforce GT 740
top bellek = 6098 MB
görüntü belleği (vram) = 2007 MB
Paylaşılan bellek = 4091 MB
İşletim sistemiWindows 10
RAM8192 MB
+ olarak bide 2 tane ssd hart disk var biri 512 gb biri 460 gb
460 olan ı sisteme ayırdık 412 si felan kaldı
512 olanı da ben kullanıyorum 460 kullan mama izin veriyor bunların etkisi olur mu.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı