GT820M laptop düşük CS:GO performansı

Deepsoul27

Centipat
Arkadaşlar oyun çıktığından beri Valorant oynuyorum 140 ve 50 FPS arası kasmadan oynatıyor. GTA 5'de 60-50 FPS alıyor laptopum ama CS:GO'da 35-50 FPS arası alıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Oyunun ayarları hepsi en düşük 1280X720. sizce nasıl düzeltebilirim? Normalde kaç FPS almam gerek? Sistem: GT820M 8 GB RAM i7 4702MQ.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu harici ekran kartına alın. Bunun için Windows ayarları > Oyun > Grafik Ayarları > Göz at. Buradan CSGO'nun kurulu olduğu dizine ulaşın ve csgo.exe'yi seçin. Ardından açılan pencereden Yüksek Performans seçeneğini işaretleyin ve Tamam butonuna tıklayınız.

Ben i5 4210U 820M 2 GB ve 4 GB RAM'de Valorant'da düşükte 90 alıyorum GTA'da Online 40 sabit Single'da 60 sabit CS:GO'da 65 falan düşükte alıyorum. Senin sisteminde bir sorun var. Ya driverleri güncellemedin ya da virüs var.

Virüs taraması yaptın mı? Driverler güncel mi?

Yaptim virus cikmadi ama laptopu yavaslatan bazi programalae cikti ama silmek için aylik 50 TL istiyor avas Free antivirüs de bildigin ücretsiz var mı?
Oyunu harici ekran kartına alın. Bunun için Windows ayarları > oyun > grafik ayarları > göz at. Buradan CS:GO'nun kurulu olduğu dizine ulaşın ve csgo.exe'yi seçin. Ardından açılan pencereden yüksek performans seçeneğini işaretleyin ve tamam butonuna tıklayınız.

Benim laptopum Windows 8 ve dediklerini malesed bulamadim.

Geri
Yukarı