GT840M PUBG kaldırır mı?

720p çözünürlükte, en düşük ayarda 30~50 FPS ile oynayabilirsin.
RAM yetersiz kalacak o yüzden ufak kasmalar olacaktır.

Doğru. RAM miktarı 8 GB olmalı zira oyun esnasında sistem RAM kullanımı 6 GB oluyor.

Piyasada tonla battle royal oyun var. Ayrıca RAM almadan önce halihazırda takılı belleğinin özelliklerini tam olarak bilmen lazım.

Hocam ddr3 1333-1600 MHZ.
Arkadaşım OC yaparak oynuyor :D
Piyasada tonla battle royal oyun var. Ayrıca RAM almadan önce halihazırda takılı belleğinin özelliklerini tam olarak bilmen lazım.
Hocam bir de nelerden OC yapabilirim? İşlemci 2.2 GHZ- 2.2GHZ yazıyor yani OC yapılmıyor. Ancak başka nelerden yapabilirim. Bir de SSD almak istiyorum. Galiba HDD nin yerine takılacak ancak HDD yi nereye koyacağım mesela aldığım 120gb SSD bana yetmeyebilir. HDD yi yine kullanabilecek miyim?

Hocam ddr3 1333-1600 MHZ.

Hocam bir de nelerden OC yapabilirim? İşlemci 2.2 GHZ- 2.2GHZ yazıyor yani OC yapılmıyor. Ancak başka nelerden yapabilirim. Bir de SSD almak istiyorum. Galiba HDD nin yerine takılacak ancak HDD yi nereye koyacağım mesela aldığım 120gb SSD bana yetmeyebilir. HDD yi yine kullanabilecek miyim?
HDD'yi dönüştürücü ile usb olarak kullanabilirsin ama ne kadar sağlıkli bilmem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı