GT940 Ekranda Karıncalanma Ve Çizilme

Zagros Kanat

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 13400F - MSI RTX 4070 Ventus 3X - Corsair Vengeance 6000MHZ 32GB - Asus B660-A Gaming Wifi - Samsung 980 Pro 1TB - NZXT H5 Flow - Coolermaster MF120 - Corsair RM750 80+ Gold - Samsung G5 Odyssey 144Hz 32"
Bir dizüstü bilgisayarım var i5 4. nesil 2 GB GT940 fakat kapattım açtım bir ara PC'yi bir baktım ekran karıncalı vs problemler daha sonra. Ekran kartı olan Intel HD Graphics 4600'ü kullanmaya başladım ve GT940'ı deaktif ettim bugün aktif edip bakayım dedim aynı problem hala duruyor şu an ekran kartı çalışır durumda fakat görüntüyü Intel'den alıyorum ekran buradaki gibi görünüyor ekran kartımı yanmış? Görüntü böyle ve arada kesilmeler ve çizikler oluyor ekranda.

Dosya Ekleri

• RZfIU7.jpg
    RZfIU7.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 33
  • 1MIVNb.jpg
    1MIVNb.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dizüstü bilgisayarım var i5 4. nesil 2 GB GT940 fakat kapattım açtım bir ara PC'yi bir baktım ekran karıncalı vs problemler daha sonra. Ekran kartı olan Intel HD Graphics 4600'ü kullanmaya başladım ve GT940'ı deaktif ettim bugün aktif edip bakayım dedim aynı problem hala duruyor şu an ekran kartı çalışır durumda fakat görüntüyü Intel'den alıyorum ekran buradaki gibi görünüyor ekran kartımı yanmış? Görüntü böyle ve arada kesilmeler ve çizikler oluyor ekranda.
Aşırı ısınmadan kaynaklı bir durum olduğunu okumuştum. Teknik servise gönderin.

Sanırım bir profesyonele başvurmanız gerekiyor.Ekran kartının chipsetleri ile alakalı problem olduğunu düşünüyorum.Bir profesyonele danışmanız sizin ve sisteminizin için en iyisi olacak.

Sanırım bir profesyonele başvurmanız gerekiyor.Ekran kartının chipsetleri ile alakalı problem olduğunu düşünüyorum.Bir profesyonele danışmanız sizin ve sisteminizin için en iyisi olacak.
Teşekkürler bir bilgisayarcıya gittim ekran kartı yanmış deyip 2 saniyede gönderdi güvenemedim bir servise bakacağım

Geri
Yukarı