AkiFF

Kilopat
Merhaba arkadaşlar! Forumunuza arada sırada rastlıyorum. Sorunlarla sürekli başı belada olan bir kimse olduğumdan sürekli karşılaşırım. :D Bugün de çözemediğim bir problemden dolayı üye olma kararı aldım. Oyun daha önceleri AMD kart ile açılıyordu. Catalyst Control Center ile oyunu ekledim bile Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır özelliğinden. Dün oyunu açmayı denedim ve farkettim ki oyun artık güç tasarrufunda çalışıyor. Güç özelliklerini kontrol ettim, zaten sürekli yüksek performans ile kullanıyorum. Oyunu Catalyst Control Center'dan kaldırıp tekrar yükledim ve ayarından yüksek performansı seçtim, yine olmadı. Sizce ne yapmalıyım? Epey uğraşmama rağmen çözemediğim bir problem. Ayrıca bu sorunun aynısını GTA San Andreas'ta yaşamıştım. Özellikle eski oyunlarda yaşanan bir durum.

Arkadaşlar biraz daha araştırdım, UnifL diye bir şey varmış. İntel + AMD sistemler için özel bir sürümmüş. Onun en son sürümünü yani 15.12 Beta'yı indirdim. Peki nasıl kuracağım ? Birde AMD Radeon 6470m ekran kartı modeli ile uyumlu mudur ? Araştırdığım birkaç site, bu ekran kartı modelinin de desteklenenler listesinde olduğunu söylüyor.

Denedim. İşe yaramadı. Herhalde o İntel - AMD arasında hiçbir şekilde geçiş yapamayanlar için. Ben bu problemin oyunun eski olduğundan dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. Özellikle arabayla ani hareketler yapıldığında İntel yıkılıyor.

@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı