GTA 3 kaç saat sürüyor?

Abartılmış bu arada. Daha kısa sürede rahatça biter. Bazı görevlerde zorlanacağı ihtimalini göze alsak bile 5-6 saat gibi bir sürede bitirilebilir.
Oyunun belli başlı görevleri uzaklık bakımından uzun yerlere gitmeliydi normal olabilir belki.
Çok hatırlamıyorum görevlerini ama klasik GTA görevlerini barındırıyordu.
Fazla fevkalade bir oyun değil zaten dönemine göre belki iyidi de işte kaç senelik oyun.

GTA VI'nın fragmanı çıkmışken GTA serisini baştan bitireyim dedim. GTA 3'ten başlayacağım. Oyun ortalama olarak kaç saat sürüyor?
HowLongToBeat sitesinde bulamadım.

Ben 12 saat civarı bir sürede bitirmiştim. Sona doğru birkaç görevi atlayarak kısa sürede bitirebilirsin.

PCSX2'nin 1.7 sürümünü kurarak PS2 sürümünü oynamanı öneririm. Emülatördeki "save state" özelliği bayağı güzel nimet.

Son görevler o kadar illet ki, farklı bir lokasyondan gitmeden veya bug kullanmadan bitirmen imkansız görevler, hatta hiçbir görevde bug kullanmayan GTA series videos kanalı bile bu görevde bug kullanmıştı, öyle düşün.

Ben 2 görev de sinir olmadığım kadar hiçbir yerde sinir olmadım.

1 hafta önce Vice City'yi bitirdim çok daha eğlenceli bir oyun.

8 ball u gemiye yolladığımız görev o kadar sinir etti ki beni oyunu %5 hıza falan aldım. Çünkü kolun analoğunu bir ittiriyorum arkadaş sniper ın aim 300 metre gidiyor.

Bir de son görevlerde, roket ile uçak patlatıp paketleri topluyoruz. O da beni sinir etti bayağı. Uçağı bekle, sonra roket i denk getir, sonra 500 metreden vuran 500 adamdan kaç. Save state almama rağmen bu iki görev yedi beni.

Son düzenleme:
Oyunu %5 hıza falan aldım. Çünkü kolun analoğunu bir ittiriyorum arkadaş Sniper'ın aim 300 metre gidiyor.

Bir de son görevlerde, roket ile uçak patlatıp paketleri topluyoruz. O da beni sinir etti bayağı. Uçağı bekle, sonra roket i denk getir, sonra 500 metreden vuran 500 adamdan kaç. Save state almama rağmen bu iki görev yedi beni.

O söylediğin paket toplama görevinde bende çok zorlanmıştım, polislerin yapay zekası o kadar garip ki. Nereden gitsem karşıma polis çıkıyor, en sonda başardım.

Hocam Linux oyun desteği nasıl? Pek az oyunda linux desteği var da o yüzden merak ettim.
Açıkçası oyun desteğini umursamıyorum çünkü WINE sağ olsun o işlere hemen el atıyor. WINE ile de çoğu oyunu oynayabiliyoruz zaten. Bana oyun desteği konusunda veya performans konusunda sıkıntı çektirmedi şu ana kadar. Sadece LOL giremiyorum başka bir sorunum yok şu an destek konusunda. (LOL normalde wine ile oynanıyordu ama bir süredir sorunlu çalışıyor. Açılıyor ama sorunlu.)

Son görevler o kadar illet ki, farklı bir lokasyondan gitmeden veya bug kullanmadan bitirmen imkansız görevler, hatta hiçbir görevde bug kullanmayan GTA series videos kanalı bile bu görevde bug kullanmıştı, öyle düşün.
Hile kullanmadan ve bugsız bitirdim. Ben o kadar zor bir görev hatırlamıyorum. Hangi görevden bahsediyorsunuz

GTA III oyunun isminin hakkını veren nadir GTA oyunlarındandır. Oyunun adı büyük otomobil hırsızlığı zaten ve bundan dolayı full araba görevi dolu. Haksız sayılmazlar. Hikayesinin de kötü olduğunu düşünmüyorum.

Hile kullanmadan ve bugsız bitirdim. Ben o kadar zor bir görev hatırlamıyorum. Hangi görevden bahsediyorsunuz

GTA III oyunun isminin hakkını veren nadir GTA oyunlarındandır. Oyunun adı büyük otomobil hırsızlığı zaten ve bundan dolayı Full araba görevi dolu. Haksız sayılmazlar. Hikayesinin de kötü olduğunu düşünmüyorum.

Hikayesi iyi zaten, marked man görevini nasıl geçebildiniz? GTA series videos bile o görevde oyunun belirttiği lokasyondan gitmemişti. Oyunun adı otomobil hırsızlığı olabilir, ama bu Full araba görevleri olacağı anlamına gelmiyor, bu görüşüne katılmadım, onun dışında dediklerinde haklısın.

Geri
Yukarı