GTA 3 kaç saat sürüyor?

Doğru rotayı bilirseniz geçebiliyorsunuz ama evet tekte geçmek zor gerçekten ama ben çok takıldığımı hatırlamıyorum

Yüksek ihtimalle tren yolundan gittiniz :). Bende öyle yapmıştım.

Zaten Full araba görevi değil. Süikast görevleri var, dedektiflik görevi bile var. Araba görevleri yoğunlukta ama komple de değil araba görevi.

Evet, ama araba görevleri ağırlıklı bir oyun. Diğer GTA'larda gidipde şuradan araba çalıp şuraya geri getir yapmıyoruz.

GTA 3 vallahi Full Game 3 4 saat sürüyor yani tek oturuşta bitirebilirsiniz oyunu.

%100 bitirmesi o kadar sürüyor, yani telefon görevleri, gizli bölgeler falan hepsi dahil.

Yüksek ihtimalle tren yolundan gittiniz
Tünellerden gittiğimi hatırlıyorum. Ama yolu ezberlemiştim tüneller çok karışık.

Evet, ama araba görevleri ağırlıklı bir oyun. Diğer GTA'larda gidipde şuradan araba çalıp şuraya geri getir yapmıyoruz.
Evet ve aslında oyunun amacı ilk 2 oyunda da olduğu gibi araba çalmak. Oyunun böyle devam etmeyeceği anlaşılınca görevleri farklılaştırıyorlar iyi de yapıyorlar. Ama GTA III de ki görevlerin çok sıkıcı olduğunu düşünmüyorum. He ilk görevler cidden sıkıcı ona bir şey diyemem. Ama oyun 2. bölgeye geçince açılıyor.

GTA IV de neredeyse komple arabayla birilerini kovalayıp çatışmaya girmek üzerine kurulu. Ben çeşitli görevler hatırlamıyorum fazla. 3, 5 tane ancadır

GTA 3 vallahi full game 3-4 saat sürüyor yani tek oturuşta bitirebilirsiniz oyunu.
%100 mü 3-4 saat? %100 için Rekor 4 saat 13 dakika. Tüm görevler 2 saat 34 dakika. Bunlar speedrun süresi. Düzgün oynanış değil.

Çoğu normal oyuncu tüm görevler şeklinde oynuyor 3D universe oyunlarını. Yine de düzgün oynayan ve aklını kullanan birisi için How Long to Beat sitesindekinden daha kısa sürer. İnsanlar kötü oynuyor.
Mesela GTA VC için %100 41,5 saat sürer demişler. Sinematikleri atlarsanız herhangi bir glitch vb. kullanmadan 15-16 saatte bitirebilirsiniz. Pratik yaparak 1-2 saat azaltmak mümkün.

Açıkçası oyun desteğini umursamıyorum çünkü WINE sağ olsun o işlere hemen el atıyor. WINE ile de çoğu oyunu oynayabiliyoruz zaten. Bana oyun desteği konusunda veya performans konusunda sıkıntı çektirmedi şu ana kadar. Sadece LOL giremiyorum başka bir sorunum yok şu an destek konusunda. (LOL normalde wine ile oynanıyordu ama bir süredir sorunlu çalışıyor. Açılıyor ama sorunlu.)
WINE nedir hocam?

Geri
Yukarı