GTA 4 alınır mı?

Rulingx

Femtopat
Daha fazla  
Steam'de 32 TL olmuş oyun zevki güzel mi? PCim GTA 5'te çok iyi performans gösterecek bir PC olmadığı için almayı düşünüyorum alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de 32 TL olmuş oyun zevki güzel mi? PCim GTA 5'te çok iyi performans gösterecek bir PC olmadığı için almayı düşünüyorum alınır mı?

Sürekli 32 lira oluyor hocam. Ben korsan oynadım o yüzden fiyatına bir şey diyemem ama oyun GTA 5 kalitesinde değil onu söyleyeyim. Kalitesi tam GTA SA. İle GTA 5 arasında ki o zaman çıkmış zaten oyun. Grafikleri soluk, araba sürmesi zor, PC'niz GTA 5 kaldırmıyorsa GTA 4 hiç kaldırmaz çünkü optimizasyon rezalet. Böyle nedenleri var maalesef. Zamanına bakarsak GTA SA ile vc hayranı çok vardır, GTA 5 hayranı bir hayli vardır fakat GTA 4 arasında kalmış biraz grafikleri gibi soluk kalmış bir oyun. Steam'de normalde hep 32 lira oluyor fakat dolar kuruna geçtikten sonra 40-50 liraya çıkacağını tahmin ediyorum en büyük indirimde dahi. Yani 5 gün kala almanız size 10-20 lira kar ettirir. Zaten GTA seviyorsanız bu oyun illaki canınız çekecek ve alacaksınız. Şu an alın 10-20 liraya da çubuk kraker falan alırsınız cebinizdeki parayla.

Hikaye meraklısı ve acık dünyayı onemsemiyorsanız kesin alın derim fakat açık dünyayı da önemseyen biri iseniz almayın açık dünyası kısıtlı ve gri bir tema var tabii modlarla bu gir temayı canlı hale getirebilirsiniz

GTA IV çıktığı seneye göre efsane oyundu ki hâlâ oynanabiliyor, tavsiye ederim. Rockstar Games, her ne kadar geç oyun yapsa da yaptığı oyunlar, kendisini uzun süre boyunca oynatabiliyor. Bu açıdan oldukça iyi. Mesela hâlâ GTA SA ve Vice City oynayanlar da var ki bunlar en az 20 yıllık oyunlar.

Geri
Yukarı