GTA 4 alınır mı?

TunasKakaleys

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller sizlere bir sorum olacak gecenlerde Steam'de gezerken GTA 4'ün indirime girdigini gördüm ancak almakta düşünceliyim nedeni ise oyunun çok sıkıntılı ve buglarla dolu olması sizce alınır mı? Alınsa bile buglar hatalar kolay çözülür mü? İyi günler.

Öncelikle iyi Sosyaller sizlere bir sorum olacak gecenlerde Steam'de gezerken GTA 4'ün indirime girdigini gördüm ancak almakta düşünceliyim nedeni ise oyunun çok sıkıntılı ve buglarla dolu olması sizce alınır mı? Alınsa bile buglar hatalar kolay çözülür mü? İyi günler.

2 gün önce ben aldım hikaye modunu oynuyorum. Herhangi bir problem yaşamadım henüz.

Alınır, keyifli oyundur. Ben 4-5 defa bitirmişimdir, herhangi buga rastlamadım. Optimizasyonu sıkıntılı onu da Vulkan ya da oyunun sürümünü downgrade ederek çözebiliyorsunuz.

Oyunun sonundaki bir görevde bug var. Onun haricinde incelemelere bakıp aşırı beklentiye girmemeniz lazım, benim gibi hayal kırıklığına uğrarsınız sonra.

Öncelikle oyunun ilk 3-4 saatini oynadıgımıda belirtiyim oyunun devamını o zaman PC'min çok kötü olmasından dolayı oynamak istemedim ve o zaman yani 4 sene önce kartımda olmadıgı için kaçak indirmistim. Yani oyunun ilk 4 saati gayet keyifliydi ama bazıları bir yerden sonra aşırı baydıgını ve hataların oldugunu söylüyolardı o nedenden dolayı.

Bence alın çünkü benim GTA serisi içindeki en sevdiğim oyunlardan biri, oyun grafikleri GTA 5 kadar iyi olmasa da GTA 5'ten daha iyi olduğu özellikleri çok. Gerçekçilik ve fizik bakımından en iyi GTA oyunu. Hikayesi de muazzam! Hâlâ oynuyorum. Yani alın gitsin, pişman olmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı