Çözüldü GTA 4 can nasıl doldurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrekoc5

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Steam'den GTA 4 yükledim oynuyorum bazı görevlerde çatışmaya falan girdiğimizde canım azalıyor ama geri yenilenmiyor. Canımı nasıl yenilerim bilen var mı, varsa cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ben Steam'den GTA 4 yükledim oynuyorum bazı görevlerde çatışmaya falan girdiğimizde canım azalıyor ama geri yenilenmiyor. Canımı nasıl yenilerim bilen var mı, varsa cevaplarsa sevinirim.

Kendi kendiliğine dolma durumu yok. Görev esnasında can paketi ve bazen de can yelek olur. Görev bitiminde can doldurmak için 2 seçenek var. Ya apartmana gidip uyursun ya da sokak satıcısı ve restoranda yemek yersin o şekilde doldurabilirsin.
Geri dolmuyor zaten. Yemek yiyebilirsin ya da etrafta can paketi var mı diye bak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kendi kendiliğine dolma durumu yok. Görev esnasında can paketi ve bazen de can yelek olur. Görev bitiminde can doldurmak için 2 seçenek var. Ya apartmana gidip uyursun ya da sokak satıcısı ve restoranda yemek yersin o şekilde doldurabilirsin.

Çözüm
Restoran veya sosisli standlarından yemek yiyerek.

Yani şimdi alternatif arıyorsanız hayat kadınları da var...

Yeni konular

Geri
Yukarı