GTA 4 Complete Edition alınır mı?

UnitQuuin

Hectopat
Arkasaşlar uzatmayacağım. 32 TL fiyatı var. Daha önce eski PC'den oynadım fakat zevkini alamadım gerek düşük grafik gerek Türkçe yamasının olmamasından. Almayı düşünüyorum fakat arkadaşlarım kasıyor korsan yükle bu oyuna para verme vs. diyor. Sizin fikrinizi almak isterim. Athlon 300G 16 GB RAM'le oynanır mı?

Alınır fakat Vulkan API ile çalıştırmak daha iyi olacaktır. Gerekli kaynakları internette bulabilirsiniz dxvk diye araştırın.

Çok FPS farkı yaratır mı hocam?

İnternetten izlediğim kadarıyla 30 fps bandında veriyor benim sistemimde fakat r3 3200g de aynısı r5 3400g de 5 fps oynuyor cidden kötü gta 5 te bile 60 fps sabit oynayabiliyorum sanırım vazgeçtim arkadaşlar sizce ne yapmalıyım

Son düzenleme:
Çok FPS farkı yaratır mı hocam?

İnternetten izlediğim kadarıyla 30 fps bandında veriyor benim sistemimde fakat r3 3200g de aynısı r5 3400g de 5 fps oynuyor cidden kötü gta 5 te bile 60 fps sabit oynayabiliyorum sanırım vazgeçtim arkadaşlar sizce ne yapmalıyım
Hocam çok bir bilgim yok sizde ne yapabileceği hakkında ama denemeye değer oldukça basit bir yöntem zaten FPS anlamında büyük bir fark yaratmasa bile takılmaların önüne geçer diye tahmin ediyorum.

Çoğu kişinin aksine bana göre en kötü GTA oyunudur. Ben almanızı tavsiye etmem. Bende bir optimizasyon sorunu olmadı ama gamepadde ve final görevinde sıkıntı çıkarmıştı.

Çoğu kişinin aksine bana göre en kötü GTA oyunudur. Ben almanızı tavsiye etmem. Bende bir optimizasyon sorunu olmadı ama gamepadde ve final görevinde sıkıntı çıkarmıştı.
Neden öyle düşünüyorsunuz almaktan vazgeçtim zaten fakat hikayesi gördüğüm kadarıyla başarılı sayılır mekaniklerine laf yok zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı