Çözüldü GTA 4 Complete Edition girişte kasıyor ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
GTA 4 Complete Edition'a girdiğimde oyun giriş kısmında (saf GTA 4 ile diğer DLC kısmından başlama ekranı) fare ile bir yere tıklanmıyor ve kasıyor. Bu sebepten dolayı oyuna da giremiyorum.

Çözüm
Evet aşırı yüksek bir değer çıktı. Sanırsam dediğiniz olaydan kaynaklı bir şey. Ancak oyuna giremediğimden dolayı FPS değerlerinide sınırlayamıyorum.
MSI Afterburner indirip RivaTuner aracılığıyla yapabilirsiniz. Afterburner'ı açtıktan sonra masaüstündeki sağ altta bulunan ok tuşuna basın ve RivaTuner simgesini bulup tıklayın. Resimdeki kırmızı işaretli yere sınırlanacak FPS değerini yazın.

1711283750213.png

(Kalite düşük, Google'dan aldım resmi)
Oyunun ana menüsündeki kastığı an FPS değerlerini kontrol edin. Eğer FPS yüksekse kasma yaratabilir (çok saçma ama öyle). Zamanında GTA Trilogy ile yaşamıştım bu durumu, FPS sınırlayarak çözmüştüm.

Oyunun ana menüsündeki kastığı an FPS değerlerini kontrol edin. Eğer FPS yüksekse kasma yaratabilir (çok saçma ama öyle). Zamanında GTA Trilogy ile yaşamıştım bu durumu, FPS sınırlayarak çözmüştüm.
Evet aşırı yüksek bir değer çıktı. Sanırsam dediğiniz olaydan kaynaklı bir şey. Ancak oyuna giremediğimden dolayı FPS değerlerini de sınırlayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet aşırı yüksek bir değer çıktı. Sanırsam dediğiniz olaydan kaynaklı bir şey. Ancak oyuna giremediğimden dolayı FPS değerlerinide sınırlayamıyorum.
MSI Afterburner indirip RivaTuner aracılığıyla yapabilirsiniz. Afterburner'ı açtıktan sonra masaüstündeki sağ altta bulunan ok tuşuna basın ve RivaTuner simgesini bulup tıklayın. Resimdeki kırmızı işaretli yere sınırlanacak FPS değerini yazın.

1711283750213.png

(Kalite düşük, Google'dan aldım resmi)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı