Gta 4 GFWL Kaydetme sorunu

strix61

Hectopat
Daha fazla  
Haziranda GTA 4 aldım, lanet olası oyun kaydetmiyor. GFWL Kayıt istiyor. Kaydoluyorum bu seferde update istiyor. Kafayı yedim 1 aydır yardım edin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi yardım edermisin lütfen ? sorunum var gta ıv eflc oyunum var bu oyunu bazı hatalardan dolayı 3 4 kez falan hep sildim rockstar games belgesinde savegames dosyasını falan hep sildim yeniden kurdum social clubda kurdum oyun ilk kurduğumda gta ıv eflc klasörü oluşuyorda save dosyasında ama şimdi gta ıv oluşuyor oyuna girdiğimde şu yazıyo yeni oyuna girdiğimde : THE DOWNLOADABLE CONTENT REQUİRED FOR THİS AUTOLOAD İS NOT AVAİLİBLE PRESS ENTER TO START A NEW GAME OF GTA: EPİSODES FROM LİBERTY CİTY

enter a tıkladığımda gta 4 niko olan versiyonun yüklenme resimlerini gösteriyor oyundan atıyor seside gelmiyor. bunu nasıl çözebilirim abi yardım edermisin lütfen sorunumu tam olarak net şekilde söyleyemedim karışık oldu biraz

Recep abi yardım edermisin lütfen ? sorunum var gta ıv eflc oyunum var bu oyunu bazı hatalardan dolayı 3 4 kez falan hep sildim rockstar games belgesinde savegames dosyasını falan hep sildim yeniden kurdum social clubda kurdum oyun ilk kurduğumda gta ıv eflc klasörü oluşuyorda save dosyasında ama şimdi gta ıv oluşuyor oyuna girdiğimde şu yazıyo yeni oyuna girdiğimde : THE DOWNLOADABLE CONTENT REQUİRED FOR THİS AUTOLOAD İS NOT AVAİLİBLE PRESS ENTER TO START A NEW GAME OF GTA: EPİSODES FROM LİBERTY CİTY

enter a tıkladığımda gta 4 niko olan versiyonun yüklenme resimlerini gösteriyor oyundan atıyor seside gelmiyor. bunu nasıl çözebilirim abi yardım edermisin lütfen sorunumu tam olarak net şekilde söyleyemedim karışık oldu biraz
Ben yardımcı olayım.
Xliveless veya Xlivewrapper ile kayıdı çalıştırabilirsiniz.

XLiveLess 0.97b - GTA4-Mods.com - Grand Theft Auto 4 car mods, tools, and more!
Bunu indirin.
Xlive.dll atın.
Oyunu açıp ana menüye kadar gidin ve çıkın.
Xlive_d.dll yi atın diğerine xlive.dll2 adını verin ve öteki dosyanın adını xlive.dll yapın.
%USERPROFILE%\Documents\Rockstar Games\GTA IV\savegames\
Windows Xp den sonrası için.
%USERPROFILE%\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\savegames\
Windows Xp için.
Kayıt dosyalarını ilgili klasöre atın.
Oyuna girin ve keyfinize bakın.
İyi oyunlar.(y)

XLiveLess 0.97b - GTA4-Mods.com - Grand Theft Auto 4 car mods, tools, and more!
Bunu indirin.
Xlive.dll atın.
Oyunu açıp ana menüye kadar gidin ve çıkın.
Xlive_d.dll yi atın diğerine xlive.dll2 adını verin ve öteki dosyanın adını xlive.dll yapın.
%USERPROFILE%\Documents\Rockstar Games\GTA IV\savegames\
Windows Xp den sonrası için.
%USERPROFILE%\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\savegames\
Windows Xp için.
Kayıt dosyalarını ilgili klasöre atın.
Oyuna girin ve keyfinize bakın.
İyi oyunlar.(y)

sağolasın eyv unutmam bu yardımını :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı