GTA 4 gibi bir oyun gelir mi?

Sizce GTA 4 gibi bir oyun tekrardan gelir mi?

• Oy verenlerin toplamı
    79
  • Anket kapandı .
Gta 4'ün Hikayesi mükemmel araç sürüşü mükemmel gerçek bir gta oyunu diyebilirim gta 5 sadece daha iyi bir motorla yapıldığı için grafikleri iyi ama gta 4 serisindeki gibi bir fiziğin gta 7'e kadar kullanılmayacağını düşünüyorum gelebilir mi evet

GTA 4 çok başarılı bir oyun ancak GTA San Andreas'da bile olan bazı özellikleri Rockstar bu oyuna eklememiş. Böyle olunca oyun biraz fakir kalıyor. Onun dışında mis gibi oyun bence.

Her GTA ayrı bir deneyim veriyor. Sanmıyorum.

GTA 4'ü oynadığımda o karanlık dünyası çok sıkmıştı. GTA San Andreas da renkli değildi ama kendine has bir tarzı vardı. Biraz oynadıktan sonra sıktı.

Bence bir daha gelmez. Gelirse de o kasvetli atmosferi, eski tadı olmaz. Benzer fiziklere sahip bambaşka bir oyun olur.

Bence Grand Theft Auto IV gibi bir oyun gelmese de olur. Bana göre Grand Theft Auto V, IV'ten çok daha iyiydi.

Rockstar artık GTA 5 ve GTA Online mantığında oyunlar yaptığı için bir daha GTA 4 gibi bir oyun yapacaklarını sanmıyorum.

Fizikler muazzam, hikaye muazzam, karakterimiz on numara. Araç sürüşü çok keyifli. Soundtrack konusunda pek katılmıyorum çünkü en iyi soundtracklar GTA Vice City ve vc stories de bence. GTA 4'ün tek eksi yanı harita küçüklüğü bence. Onun dışında para harcanacak çok bir aktivite yoktu. Kıyafet mağazalari en fazla 2 taneden ibaretti. + olarak koskoca GTA 5 de giremediğimiz Fast food dükkânlarına GTA 4 de girebiliyorduk. Oyuna çok şey katmasa da görüntü olarak çok hoştu. Gerçekçilik katıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…