GTA 4 gibi bir oyun gelir mi?

Sizce GTA 4 gibi bir oyun tekrardan gelir mi?

• Oy verenlerin toplamı
    79
  • Anket kapandı .
Arkadaşlar sizce hikaye, konu, soundtrack bakımından GTA 4 gibi bir mükemmel baş yapıt gelir mi? En gerçeğe yakın olan GTA bence GTA 4 (hikaye bakımından). Şimdi bazı arkadaşlar gelip "yok bak kardeşim GTA 5'te daha iyi grafikler var o yüzden daha iyi oyun" demeye kalkışmasınlar. Fizikleri GTA 5'ten daha iyidir ama grafik açısından GTA 5 ile karşılaştırılamaz. Ama o zamana göre en iyi grafik ondadır. Soundtrack'i en mükemmel olan GTA oyunudur. Benim fikirlerim bunlar mümkünse sizin de fikrinizi paylaşmanızı isterim. 😉
Gta 4'ün Hikayesi mükemmel araç sürüşü mükemmel gerçek bir gta oyunu diyebilirim gta 5 sadece daha iyi bir motorla yapıldığı için grafikleri iyi ama gta 4 serisindeki gibi bir fiziğin gta 7'e kadar kullanılmayacağını düşünüyorum gelebilir mi evet

GTA 4'ü oynadığımda o karanlık dünyası çok sıkmıştı. GTA San Andreas da renkli değildi ama kendine has bir tarzı vardı. Biraz oynadıktan sonra sıktı.

Arkadaşlar sizce hikaye, konu, soundtrack bakımından GTA 4 gibi bir mükemmel baş yapıt gelir mi? En gerçeğe yakın olan GTA bence GTA 4 (hikaye bakımından). Şimdi bazı arkadaşlar gelip "yok bak kardeşim GTA 5'te daha iyi grafikler var o yüzden daha iyi oyun" demeye kalkışmasınlar. Fizikleri GTA 5'ten daha iyidir ama grafik açısından GTA 5 ile karşılaştırılamaz. Ama o zamana göre en iyi grafik ondadır. Soundtrack'i en mükemmel olan GTA oyunudur. Benim fikirlerim bunlar mümkünse sizin de fikrinizi paylaşmanızı isterim. 😉

Fizikler muazzam, hikaye muazzam, karakterimiz on numara. Araç sürüşü çok keyifli. Soundtrack konusunda pek katılmıyorum çünkü en iyi soundtracklar GTA Vice City ve vc stories de bence. GTA 4'ün tek eksi yanı harita küçüklüğü bence. Onun dışında para harcanacak çok bir aktivite yoktu. Kıyafet mağazalari en fazla 2 taneden ibaretti. + olarak koskoca GTA 5 de giremediğimiz Fast food dükkânlarına GTA 4 de girebiliyorduk. Oyuna çok şey katmasa da görüntü olarak çok hoştu. Gerçekçilik katıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı