GTA 4 göreve giderken oyundan atıyor

xx_bugra_53

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben Steam üzerinden çok önceden GTA 4'ü aldım. Normal halinden sıkıldım mod vs. Kurmak istedim. Falan kurdum da, sorunsuz çalıştı. Bir sıkıntı oldu. Göreve giderken veya sıklıkla görevi bitirmeye yakın oyundan atıyor. Bunun sorununu bir türlü çözemedim ben bazı şeylerden şüpheleniyorum 1.Türkçe yamadan 2.user Music'e yüklediğim müzikler. Siz daha iyisini bilirsiniz yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bir mod klasörü oluştur. (masaüstüne vs.) Her modu (teker teker) o klasöre at, oyunda bir değişiklik olmazsa oyunun modlarını nereye kurduysan oraya geri at o şekilde bulabilirsin diye düşünüyorum. İyi günler.

İkisiyle de alakası yok hocam. Hangi modları kurdunuz modlarla alakalı olabilir.

Yani araç modu kuruyorum, trainer kuruyorum, 2-3 tane de skin ekliyorum.

Kanka bir mod klasörü oluştur. (masaüstüne vs.) Her modu (teker teker) o klasöre at, oyunda bir değişiklik olmazsa oyunun modlarını nereye kurduysan oraya geri at o şekilde bulabilirsin diye düşünüyorum. İyi günler.

Kanka öyle de çok zaman almazmı ya onunla tek tek bir de uğraşamam acaba ben commedline falan var ya onları yapmadım diye mi atıyor bilmiyorum.

Mod'dan kaynaklıdır. Yamadan, Usermusic'den olduğunu zannetmiyorum.

İşte hangi moddan çok fazla da mod kurmuyorum.

Yani araç modu kuruyorum, trainer kuruyorum, 2-3 tane de skin ekliyorum.

Kanka öyle de çok zaman almazmı ya onunla tek tek bir de uğraşamam acaba ben commedline falan var ya onları yapmadım diye mi atıyor bilmiyorum.

İşte hangi moddan çok fazla da mod kurmuyorum.
En son hangi modu kurduktan sonra çökme yaşadıysanız o modu silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı