Sürprizbozan GTA 4 görevinde nasıl ilerlenmeli?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anna Karenina

Hectopat
Yer
Kırşehir Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
🖥️ PC: İntel Core İ7 3770 | GT 415 | HD 4000 | 16 GB RAM DDR3 1333Mhz | Quadro H61 Anakart | 300W PSU ATX | Samsung 870 EVO 250 GB SSD | Kioxia Exceria Sata SSD 480GB | Fury 128GB SSD | Toshiba MQ0ABD038 320GB HDD | Windows 10 Pro AtlasOS

Keyboard: Piranha 2345 | Mouse: Corsair Katar PRO | Headset: P47 Wireless | Monitor: Samsung SyncMaster 940BW 75 Hz | | Phone: Sony Experia M5 | Huawei P7 Lite 2017 | Laptop Asus VivoBook S14 | HP G255 i3 5005
Meslek
Oto yedek parça sanayi
Merhabalar. Francis beni çağırdı ve Derrick'i öldürmemi söyledi. Oyunda bana iki seçenek veriyor Francis'i veya Derrick'i öldür. Hangisini öldürürsem daha karlı çıkarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar. Francis beni çağırdı ve Derrick'i öldürmemi söyledi. Oyunda bana iki seçenek veriyor Francis'i veya Derrick'i öldür. Hangisini öldürürsem daha karlı çıkarım?

derrick'i öldürmeye karar verirseniz ve öldürmeden önce Francis'i ararsanız franis para ödülünü 10000 dolar yükselticektir ve oyunu bitirene kadar Francis'i arayarak polislerden kurtulabileceksiniz ve tek seçeneğiniz onu öldürmek olacaktır ancak Francis'i öldürmek isterseniz derrick herhangi bir ödül vermeyecektir.
Ben bitirdiğimde böyle yapıp Derrick'in işini bitirmiştim. Net bir fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Francis'i öldürmenin bir yararı yok 20.000 dolar veriyordu öldürürseniz hatırladığım kadarıyla zaten 2 görev yapsan fazlasıyla kazanıyorsun o parayı Derrick'i öldürmek daha mantıklı Francis'i aradığın zaman polislerden kurtulmanı sağlıyor.

Geri
Yukarı