GTA V güncelleme içeriği nedir?

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
GTA V'e 3.9 GB güncelleme gelmiş bu güncellemenin sebebi ne bilen var mı? Çünkü 3.9 GB az değil de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kütüphane kısmından GTA'ya 1 kez tıkladıktan sonra en aşağıya indiğinizde orada "Patch Notes" kısmı olur ve "Daha Fazlasını Oku" diyerek bilgi alabilirsiniz. Bende GTA olmadığı için Rocket League üzerinden gösterdim. İngilizce bilmiyorsanız bile Google Translete aracılığıyla bir şeyler öğrenebilirsiniz güncellemeye dair.

Örneğin bu Rocket League ile ilgili güncelleme.

Rocket League :: Patch Notes v1.57

c67bc69bc739fa0e350a0451992dfb37.png

Kütüphane kısmından GTA'ya 1 kez tıkladıktan sonra en aşağıya indiğinizde orada "Patch Notes" kısmı olur ve "Daha Fazlasını Oku" diyerek bilgi alabilirsiniz. Bende GTA olmadığı için Rocket League üzerinden gösterdim. İngilizce bilmiyorsanız bile Google Translete aracılığıyla bir şeyler öğrenebilirsiniz güncellemeye dair.

Örneğin bu Rocket League ile ilgili güncelleme.

Rocket League :: Patch Notes v1.57

Eki Görüntüle 350696
Ben atölyeden bir şeye abone olmadım bu arada baktım Area War diye bir şey geliyormuş onun için herhalde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı