GTA 4 indirmeye değer mi?

EmirhanAkce

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi günler tekrar GTA 4 indirmeye değer mi yani sarar mı? Ben görev yapmayı sevmem Free takılıyorum o yüzden GTA 5 Online'ya da FiveM girerim. Sizin tavsiye açık dünya oyununuz var mı?

Mafia.
Witcher.
Cyberpunk.

Dışında olursa sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim.

Not: GTA 4'ün hikayesini hiç bitirmedim, bitiren varsa fikir verebilir mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle iyi günler tekrar GTA 4 indirmeye değer mi yani sarar mı? Ben görev yapmayı sevmem Free takılıyorum o yüzden GTA 5 Online'ya da FiveM girerim. Sizin tavsiye açık dünya oyununuz var mı?

Mafia.
Witcher.
Cyberpunk.

Dışında olursa sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim.

Not: GTA 4 hiç hikayesini bitirmedim, bitiren varsa fikir verebilir mi?
Hikayenin ortalarındayım, oynanış gayet iyi, bazı durumlarda hedefini öldürüp öldürmeyeceğine sen karar verebiliyorsun vs.

Hocam bende dün indirdim gerçekten çok iyi oruçken hikayesi sarıyor
11 GB indirmiştim yani hala taş gibi
Sistemim 2 GB RAM
i5 450M
512 MB vram
Hocam bende dün indirdim gerçekten çok iyi oruçken hikayesi sarıyor
11 GB indirmiştim yani hala taş gibi
Sistemim 2 GB RAM
i5 450M
512 MB VRAM

Bu sistemle 40 FPS alıyorum
bende hikayenin başlarındayım

Not: GTA 4 hiç hikayesini bitirmedim, bitiren varsa fikir verebilir mi?
Oyundaki karakterler güzel yansıtılmış ve diyaloglar komik. Ancak görev bakımından oyun bence kötü. Hep aynı mantıkta işliyor görevler: arabayı sür, kovala, birini öldür, dön vs. Diğer GTA oyunlarındaki görev çeşitliliğini arıyorsanız muhtemelen beğenmeyeceksiniz.

Öncelikle optimizasyonu PS3'e daha odaklı olduğundan iyi sistemde bile kasıyor Ryzen 5 8 GB RAM'lik bir laptopta denedim normalde GTA 5'i en yüksek ayarlarda açacak durumda olan laptop GTA 4'ü medium ayarlarda özel optimizasyonlar indirilerek 40 FPS anca alınıyordu ama kasmaz ise sarabilir kırılma efektleri çok güzel.

Öncelikle optimizasyonu PS3'e daha odaklı olduğundan iyi sistemde bile kasıyor Ryzen 5 8 GB RAM'lik bir laptopta denedim normalde GTA 5'i en yüksek ayarlarda açacak durumda olan laptop GTA 4'ü medium ayarlarda özel optimizasyonlar indirilerek 40 FPS anca alınıyordu ama kasmaz ise sarabilir kırılma efektleri çok güzel.

Çok doğru RX 570 R5 1600 8 GB RAM medium oynuyorum GTA 5 ise Ultra 70 80.

Amerikan rüyasını en iyi anlatan bir başyapıt. Kuzenin Roman'ın ihtişamlı yaşamına hayranlık duygusu ile Amerika'ya gidiyorsun ve Roman'ın pisliğini topluyorsun. Sonunda ya sevgilin ya da kuzenin Roman ölüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı